Годишна професионална награда

WEVAAward2016

Сватбени жанрове

Най-добър Сватбен Клип

153 участници
Description: видеоклип от една сватба (highlights), в който се разказва
за всички значими събития
в сватбения ден.
Evaluated: готово видео от една
реална сватба.
Duration: maximum 5 minutes.

Членове на журито

David Perry
Супер-Съдия
David Perry
weva.pro/bg/videographer/davidperry
Лос Анджелис, Съединени щати
Multi year WEVA.COM winner in addition to over forty other creative awards.
Robert Balasko
Супер-Съдия
Robert Balasko
weva.pro/bg/videographer/robertbalasko
Samobor, Хърватска
Known videographer, one of the pioneers of digital video, the author of his unique style.
Julia Vopilova
Супер-Съдия
Julia Vopilova
weva.pro/bg/videographer/juju
Москва, Русия
Milti awarded destination wedding videographer. Several years in a European Top10.
Frankie Costa
Frankie Costa
weva.pro/bg/judge/frankiecosta
Balneário Camboriú, Бразилия
Elected by Canon among the 50 best wedding photographers in the world.
Nik Pekridis
Nik Pekridis
weva.pro/bg/judge/pekridis
Солун, Гърция
One of the most awarded wedding photographers in Europe. Popular teacher and coach.
Rafa Gonsalves
Rafa Gonsalves
weva.pro/bg/videographer/ragcinematografia
Сао Пауло, Бразилия
Active brazilian videographer, coach and practic.
Ninoslav Stojanovic
Ninoslav Stojanovic
weva.pro/bg/judge/login7293
Ниш, Сърбия
Active european teacher, organizer, photographer, expert.
Gaby Nehme
Gaby Nehme
weva.pro/bg/judge/nehme
Jounieh, Ливан
Photographer and most popular teacher from Lebanon.

Видео

{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Diego Ortuso (Рим, Италия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф George Zorbas (Атина, Гърция)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Santi Veiga (Севиля, Испания)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Reticências Produções (Порто, Португалия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Roman Khlyustov (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Vesta Production (Битоля, Северна Македония)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Nikita Volkov (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Shaxzod Pulatov (Ташкент, Узбекистан)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф MCF STUDIO (Варшава, Полша)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Film Art Team (Порто, Португалия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Alexandr Zamuruew (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Al Agua Cinema (Маями, Съединени щати)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф La fabriqueta films (Кастельон-де-ла-Плана, Испания)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Tomás Cristóbal (Calahorra, Испания)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Ojanco Vision (Хаен, Испания)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Maru Films (Амстердам, Нидерландия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Sergey Andreev (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Bojan Mitkovski (Битоля, Северна Македония)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Low Light Productions (Гданск, Полша)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Boris Komarov (Чебоксари, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Vito D'Agostino (Катания, Италия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Artem Korchagin (Нижни Новгород, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Alessandro Bordoni (Лос Анджелис, Съединени щати)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Alexander Morozov (Нижни Новгород, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Daniele Donati Films (Анкона, Италия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Essie Chang (Гуанджоу, Китай)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Edgar Félix (Лисабон, Португалия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Sergey Galkin (Нижни Новгород, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Lovesick Film (Вроцлав, Полша)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Алексей Волков (Томск, Русия)
  • Предишна
  • Следваща