Годишна професионална награда

WEVAAward2017

Главни номинации

Най-добър Видеооператор

124 участници
Description: специалист с най-креативен
подход към заснемането на современното
сватбено видео, с най-интересни планове
и визуални решения.
Evaluated: монтаж на откъси видео (шоурил),
разкриващ операторско майсторство, работа
със светлината, допълнителна техника.
Duration: maximum 4 minutes.

Членове на журито

George Zorbas
Супер-Съдия
George Zorbas
weva.pro/bg/videographer/georgezorbas
Атина, Гърция
I am a filmmaker that loves to travel all over the world and tell stories with unique perspective.
Maru Films
Супер-Съдия
Maru Films
weva.pro/bg/videographer/marufilms
Амстердам, Нидерландия
The Best Videographer 2016 / Destination wedding videographers based in Amsterdam.
Artem Korchagin
Супер-Съдия
Artem Korchagin
weva.pro/bg/videographer/artemkorchagin
Нижни Новгород, Русия
One of the most eminent Russian videographers, who repeatedly won in local and international competitions.
Gione da Silva
Gione da Silva
weva.pro/bg/videographer/login7509
Ипсуич, Великобритания
An artist at heart, always fascinated with people and their uniqueness. The Best Videographer of the UK
Reticencias Production
Reticencias Production
weva.pro/bg/videographer/pedrojoel_pinto
Порто, Португалия
Through my work I can express my view of the world. I'm always trying to be innovative in my work.
Dmitry Sedov
Dmitry Sedov
weva.pro/bg/videographer/sedov
Рим, Италия
Founder of the biggest videographers association in Russia, producer, videographer with 20 years of experience.
Moc Nguyen
Moc Nguyen
weva.pro/bg/videographer/mocnguyen
Хо Ши Мин, Виетнам
Destination Wedding Filmmaker based in Vietnam. Canon Vietnam’s Ambassador
Welcome Films
Welcome Films
weva.pro/bg/videographer/welcome-films
Москва, Русия
We sincerely love our cause, because this is our work, and our hobby is what we live in!

Видео

{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Sculpting With Time (Хюстън, Съединени щати)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Riccardo Fasoli (Дюселдорф, Германия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф EMOTiONS PRO (Казан, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Lenny Pellico (Болоня, Италия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Al Agua Cinema (Маями, Съединени щати)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Artem Ditkovsky (Санкт Петербург, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Sergey Andreev (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф SuperWeddings Studio (Варшава, Полша)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Marian Croitoru (Верона, Италия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Deluxe Film (Прага, Чехия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Mari Bushaeva (Нижни Новгород, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Evgeny Hollywood (Екатерининбург, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Adrian Ungureanu (Плоещ, Румъния)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Alex Rud (Киев, Украйна)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Roșu Florin (Букурещ, Румъния)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Андрей Неверовский (Санкт Петербург, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Daniele Donati Films (Анкона, Италия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Wedding Brothers (Лвов, Украйна)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Jose Botella (Аликанте, Испания)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Skyline Films (Бреша, Италия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Essie Chang (Гуанджоу, Китай)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Shaxzod Pulatov (Ташкент, Узбекистан)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Obiektywni Grupa (Гданск, Полша)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Alain Dax Victorino (Рино, Съединени щати)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Алексей Волков (Томск, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Alexander Morozov (Нижни Новгород, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф MR Filmmakers (Бадахос, Испания)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Kirill Savitsky (Минск, Беларус)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Yulia Vopilova (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Kirill Latyshev (Тула, Русия)
  • Предишна
  • Следваща