Годишна професионална награда
WEVA Award 2017
Сватбени специализации

Най-добър Колорист

70 участници
Описание: специалист в област
работа с цветове, чието видео съдържа индивидуален стил, творчески находки
и нестандартни цветови решения.
Оценява се: монтаж на откъси видео
от реална сватба.
Времетраене: максимум 2 минути.

Членове на журито

George Zorbas
Супер-Съдия
George Zorbas
weva.pro/bg/videographer/georgezorbas
Атина, Гърция
I am a filmmaker that loves to travel all over the world and tell stories with unique perspective.
Maru Films
Супер-Съдия
Maru Films
weva.pro/bg/videographer/marufilms
Амстердам, Нидерландия
The Best Videographer 2016 / Destination wedding videographers based in Amsterdam.
Artem Korchagin
Супер-Съдия
Artem Korchagin
weva.pro/bg/videographer/artemkorchagin
Нижни Новгород, Русия
One of the most eminent Russian videographers, who repeatedly won in local and international competitions.
Reticencias Production
Reticencias Production
weva.pro/bg/videographer/pedrojoel_pinto
Порто, Португалия
Through my work I can express my view of the world. I'm always trying to be innovative in my work.
Dmitry Sedov
Dmitry Sedov
weva.pro/bg/videographer/sedov
Москва, Русия
Founder of the biggest videographers association in Russia, producer, videographer with 20 years of experience.
Dreamwood Cinematography
Dreamwood Cinematography
weva.pro/bg/videographer/dreamwood
Минск, Беларус
Creative tandem of a young couple, Mikhail Nilov and Ludmila Nilova. We travel a lot and do a lot of shooting.
SOUL VIDEO
SOUL VIDEO
weva.pro/bg/videographer/soulvideo
Екатерининбург, Русия
We are happy that we have the opportunity to save the most important moments of people's lives on video.
Welcome Films
Welcome Films
weva.pro/bg/videographer/welcome-films
Москва, Русия
We sincerely love our cause, because this is our work, and our hobby is what we live in!

Видео

{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Евгений Голливуд (Екатерининбург, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Alex Rud (Киев, Украйна)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Riccardo Fasoli (Дюселдорф, Германия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Evgeniy Romanov (Санкт Петербург, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Mari Bushaeva (Нижни Новгород, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Dima Vutcariov (Букурещ, Румъния)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Daniele Donati Films (Анкона, Италия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Leonid Smith (Воронеж, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Fonvi Studio (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Igor Catrinescu (Кишинев, Молдова)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Sergei Checha (Минск, Беларус)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Рустам Курбанов (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Yulia Vopilova (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Cappuccino Filmes (Сао Пауло, Бразилия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Yurii Yarets | Yarets Studio (Лвов, Украйна)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Christian Verch (Хамбург, Германия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Abcfilmfoto Vivian (Букурещ, Румъния)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Дмитрий Павлов (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф BLACKANDLIGHT FILM (Рим, Италия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Roșu Florin (Букурещ, Румъния)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Artem Ditkovsky (Санкт Петербург, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Wedding Brothers (Лвов, Украйна)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Сергей Андреев (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Damiano Scarano (Милано, Италия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Al Agua Cinema (Маями, Съединени щати)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Natalya Balan (Одеса, Украйна)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Dvm Films (Форталеза, Бразилия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Cristi Coman (Питещи, Румъния)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Антон Ясиров (Киев, Украйна)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Kirill Savitsky (Минск, Беларус)