Годишна професионална награда
WEVAAward2018
Сватбени специализации

Най-добър Звукорежисьор

77 участници
Описание: специалист в областта
на звукозаписа и саунд-дизайна,
чието видео съдържа най-качествено
и интересно озвучаване.
Оценява се: монтаж на откъси видео
от реална сватба.
Времетраене: максимум 2 минути.

Членове на журито

Riccardo Fasoli
Супер-Съдия
Riccardo Fasoli
weva.pro/bg/videographer/riccardofasoli
Дюселдорф, Германия
The Best Videographer 2018. "I love storytelling... The most of the time I capture and edit weddings, but I love also to create imagefilm that has a message, I like to tell stories, I like to describe emotions with motions".
Lenny Pellico
Супер-Съдия
Lenny Pellico
weva.pro/bg/videographer/lennypellico
Болоня, Италия
The Best Walk 2017, 2nd place Best Videoeditor, wedding photographer and sometimes a musician from Italy.
Dmitry Sedov
Dmitry Sedov
weva.pro/bg/videographer/sedov
Москва, Русия
Founder of the WEVA, videographer, designer, coach
Alex Colom
Alex Colom
weva.pro/bg/videographer/weddings-art
Барселона, Испания
An experienced professional, videographer, owner of a well-known video studio, master of storytelling and emotional films creator.
Lukasz Kujawski
Lukasz Kujawski
weva.pro/bg/videographer/weddstudios
Варшава, Полша
We are ready for your requirements, inquiries, individual ideas to create a beautiful picture that will in the future provide many lucky returns on That Day. Respectfully and sincerely devoted, the Wedding Studios team

Видео

{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Сергей Андреев (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф BLACKANDLIGHT FILM (Рим, Италия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Rustam Kurbanov (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Portrait Video Studio (Киев, Украйна)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Valerio Magliano (Amalfi, Италия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Johannes Rausch (Берлин, Германия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Cinematography Wedding - dimH (Атина, Гърция)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Dima Vutcariov (Букурещ, Румъния)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Никита Жарков (Санкт Петербург, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Bartek Styperek (Познан, Полша)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф REC TIME (Махачкала, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Andrey Ischuk (Киев, Украйна)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Alexey Kovalenko (Гомел, Беларус)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Евгений Голливуд (Екатерининбург, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Fonvi Studio (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Vital Sidarenka (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Yulia Vopilova (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Андрей Неверовский (Санкт Петербург, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Max Billia (Генуа, Италия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Anthony Venitis (Атина, Гърция)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Olisha M (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Михаил Илькевич (Калининград, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Vladimir Ermilov (Варшава, Полша)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Antonio Leotta (Реджо Калабрия, Италия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Golden Legend (Херсон, Украйна)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Mathias Callenes (Париж, Франция)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф PK video Films (Краков, Полша)