Awards

Number of winnings in Main Contests:
Videographer Artem Korchagin
3
0
0
2
2
0
Videographer Riccardo Fasoli
2
2
0
1
1
1
Videographer Yulia Vopilova
2
1
0
3
0
2
Videographer Sculpting With  Time
2
1
0
0
0
1
Videographer PROSTUDIO Creative Video Agency
2
0
1
4
0
1
Videographer Ruzal Akhmadyshev
2
0
0
2
1
1
Videographer Leoš Brabec
1
0
2
1
0
1
Videographer George Zorbas
1
0
1
1
1
0
Videographer Evgeny Hollywood
1
0
0
3
0
0
Smazáno Art Island
1
0
0
2
1
1
Smazáno Antonio Domingo
1
0
0
1
2
1
Videographer Jeneva Studio
1
0
0
1
1
0
Videographer Marco De Nigris
1
0
0
1
0
0
Videographer Alexey Gerbov
1
0
0
1
0
0
Videographer Mari Bushaeva
1
0
0
1
0
0
Videographer Никита Сурсин
1
0
0
0
1
0
Videographer Dima Raduga
1
0
0
0
0
0
Videographer Maru Films
1
0
0
0
0
0
Videographer Mikhail Kohanyuk
1
0
0
0
0
0
Smazáno Avik Shanich
1
0
0
0
0
0
Videographer Reticências Produções
0
2
0
1
0
2
Videographer Rustam Kurbanov
0
1
1
1
0
2
Videographer Viktoriya Paramonova
0
1
1
0
0
0
Videographer Emanuele Mura
0
1
1
0
0
0
Videographer Sergey Andreev
0
1
0
2
2
2
Videographer Lenny Pellico
0
1
0
2
0
0
Videographer Diego Ortuso
0
1
0
2
0
0
Videographer Michael Khodanovsky
0
1
0
1
1
0
Videographer Lev Kamalov
0
1
0
1
0
0
Videographer Digitalvideoart Cinematography
0
1
0
1
0
0
Videographer Film Art Team
0
1
0
0
3
0
Videographer Portrait Video Studio
0
1
0
0
1
0
Videographer Sergey Glebko
0
1
0
0
0
1
Videographer Giulio Cantarella
0
1
0
0
0
0
Smazáno Two Kings Studio
0
1
0
0
0
0
Videographer Tokksa The Movie Studio
0
1
0
0
0
0
Videographer EMOTiONS PRO
0
0
2
2
0
0
Videographer Welcome Films
0
0
1
1
1
2
Videographer SuperWeddings Studio
0
0
1
1
1
0
Videographer Oleg Lednev
0
0
1
1
0
0
Videographer Stefan Mirea
0
0
1
0
1
0
Videographer Mainstream Studio
0
0
1
0
1
0
Videographer Al Agua Cinema
0
0
1
0
0
1
Videographer Each & Every Moment
0
0
1
0
0
0
Videographer TONG STUDIO
0
0
1
0
0
0
Smazáno Martin Kacvinský
0
0
1
0
0
0
Videographer Alexandr Zamuruew
0
0
1
0
0
0
Videographer Atheaton Films
0
0
1
0
0
0
Videographer MitoPRO (DmitryMito)
0
0
1
0
0
0
Videographer Bojan Mitkovski
0
0
0
2
2
0
Videographer Sergio Duarte
0
0
0
2
1
0
Videographer Victor Manuel Rodriguez Argibay
0
0
0
2
0
1
Videographer Artjom Kurepin
0
0
0
1
3
0
Videographer Dreamwood Cinematography
0
0
0
1
2
0
Videographer Happy Moments
0
0
0
1
2
0
Videographer IVAN  MONAGAS
0
0
0
1
1
0
Videographer Anton Yasirov
0
0
0
1
1
0
Videographer Tatiana Leonteva
0
0
0
1
1
0
Videographer GoodLife Production Studio
0
0
0
1
1
0
Smazáno Nacho Suárez | Canarybodas
0
0
0
1
1
0
Videographer Yurii Yarets  | Yarets Studio
0
0
0
1
0
2
Videographer IKRA Wedding
0
0
0
1
0
1
Videographer Dmitriy Makeyev
0
0
0
1
0
1
Videographer Fabio Stanzione
0
0
0
1
0
0
Videographer OMEGA Studio
0
0
0
1
0
0
Videographer Skyline Films
0
0
0
1
0
0
Videographer Andrey Nikitin
0
0
0
1
0
0
Videographer Peter Starostin
0
0
0
1
0
0
Videographer BLTN Studio
0
0
0
1
0
0
Videographer Cinema of Poetry
0
0
0
1
0
0
Videographer DIAD FILMS - Ricardo Mariga
0
0
0
1
0
0
Videographer Wedding  Studios
0
0
0
1
0
0
Videographer Otabek Djuraev
0
0
0
1
0
0
Videographer Slava Aramov
0
0
0
1
0
0
Videographer WILL VIDEO Studio
0
0
0
1
0
0
Videographer SOUL VIDEO
0
0
0
1
0
0
Videographer Danny Carvajal
0
0
0
1
0
0
Videographer Erik Marreiro
0
0
0
1
0
0
Videographer Fonvi Studio
0
0
0
0
2
2
Videographer Vutcariov Dima
0
0
0
0
2
0
Videographer Pavlo Kyrychenko
0
0
0
0
2
0
Videographer Nelson Coelho
0
0
0
0
1
4
Videographer Alex Rud
0
0
0
0
1
2
Videographer Origami Group
0
0
0
0
1
2
Videographer Svitlo  Films
0
0
0
0
1
1
Videographer Adrian Ungureanu
0
0
0
0
1
1
Videographer Shaxzod Pulatov
0
0
0
0
1
1
Videographer Darius Cornean
0
0
0
0
1
0
Videographer Leonid Smith
0
0
0
0
1
0
Videographer BLACKANDLIGHT FILM
0
0
0
0
1
0
Videographer Daniele Donati Films
0
0
0
0
1
0
Videographer Giuseppe Piserchia
0
0
0
0
1
0
Videographer Meryll de Gordon
0
0
0
0
1
0
Videographer PEPA Studio
0
0
0
0
1
0
Videographer George Kapsalis
0
0
0
0
1
0
Videographer Alessandro Bordoni
0
0
0
0
1
0
Videographer Mathias Callenes
0
0
0
0
1
0
Videographer Obiektywni Grupa
0
0
0
0
1
0
Videographer Artur Prihodkin
0
0
0
0
1
0
Videographer Essie Chang
0
0
0
0
1
0
Videographer Oleg Serbin
0
0
0
0
1
0
Videographer Andrea Spinelli
0
0
0
0
1
0
Videographer Alain Dax Victorino
0
0
0
0
1
0
Videographer Dvm Films
0
0
0
0
1
0
Videographer BKT FILMS
0
0
0
0
1
0
Videographer Николай Каретко
0
0
0
0
1
0
Videographer MEUSH production
0
0
0
0
1
0
Videographer Myndziak Video Production
0
0
0
0
1
0
Videographer Kaveret Studio
0
0
0
0
1
0
Videographer Алексей Ефимов
0
0
0
0
1
0
Videographer Shishman & Grabarchuk video studio
0
0
0
0
1
0
Videographer Golden Legend
0
0
0
0
0
2
Videographer Avatarfilms
0
0
0
0
0
2
Videographer Константин Просников
0
0
0
0
0
2
Videographer Piękny dzień Studio
0
0
0
0
0
2
Videographer Anna Demyanenko
0
0
0
0
0
1
Videographer Alex Cupid
0
0
0
0
0
1
Videographer Juergen Holcik
0
0
0
0
0
1
Videographer Momentos  de Vida
0
0
0
0
0
1
Videographer Polina Razumovskaya
0
0
0
0
0
1
Videographer Sergei Checha
0
0
0
0
0
1
Videographer Family Films
0
0
0
0
0
1
Videographer Maxim Kaplya
0
0
0
0
0
1
Videographer Filomena Story
0
0
0
0
0
1
Videographer Motion Reel Films
0
0
0
0
0
1
Videographer Roman Filimonenko
0
0
0
0
0
1
Videographer baba 3D studio
0
0
0
0
0
1
Videographer Artem Ditkovsky
0
0
0
0
0
1
Videographer Alexander Znaharchuk
0
0
0
0
0
1
Videographer Santi Veiga
0
0
0
0
0
1
Videographer BeautifulDay films
0
0
0
0
0
1
Videographer Wed in White
0
0
0
0
0
1
Videographer Василий Очеретнюк
0
0
0
0
0
1
Videographer Sergio Goncharoff
0
0
0
0
0
1
Videographer Vito D'Agostino
0
0
0
0
0
1
Videographer SmileFilm Studio
0
0
0
0
0
1
Videographer Caique Castro / StudioC Films
0
0
0
0
0
1
Videographer Dmitry Proxor
0
0
0
0
0
1
Videographer Jairo Milla
0
0
0
0
0
1
Videographer Valeriy Klass
0
0
0
0
0
1
Videographer Philippe Rolo
0
0
0
0
0
1
2019

WEVA Award 2019

Nejlepší videomaker
Videographer Marco De Nigris
Itálie, Lecce
Nejlepší úprava videa
Videographer Evgeny Hollywood
Rusko, Jekatěrinburg
Nejlepší kameraman
Videographer Mikhail Kohanyuk
Ukrajina, Černivci
314 participants
1,720 videos
14 judges
32 winners
1. prosince 2019 — 2. února 2020

WEVA LatAmAward 2019

Nejlepší videomaker
Videographer Felipe Idrovo
Ekvádor, Cuenca
Nejlepší úprava videa
Videographer Momentos  de Vida
Mexiko, Guadalajara
Nejlepší kameraman
Videographer Felipe Idrovo
Ekvádor, Cuenca
12 participants
79 videos
14 judges
10 winners
28. listopadu 2019 — 17. března 2020

WEVA EsAward 2019

Nejlepší videomaker
Videographer Alex Colom | Wedding's Art
Španělsko, Barcelona
Nejlepší úprava videa
Videographer La fabriqueta films
Španělsko, Castellón de la Plana
Nejlepší kameraman
Videographer MR Filmmakers
Španělsko, Badajoz
24 participants
151 videos
10 judges
13 winners
21. listopadu 2019 — 2. února 2020

WEVA PlAward 2019

Nejlepší videomaker
Videographer AB Weddings
Polsko, Wadowice
Nejlepší úprava videa
Videographer Creative Films Studio
Polsko, Lodž
Nejlepší kameraman
Videographer AB Weddings
Polsko, Wadowice
34 participants
224 videos
12 judges
14 winners
23. listopadu 2019 — 2. února 2020

WEVA RoAward 2019

Nejlepší videomaker
Videographer Rotund Perfect
Rumunsko, Kluž-Napoka
Nejlepší úprava videa
Videographer Rotund Perfect
Rumunsko, Kluž-Napoka
Nejlepší kameraman
Videographer Vutcariov Dima
Rumunsko, Bukurešť
28 participants
202 videos
10 judges
11 winners
20. listopadu 2019 — 2. února 2020

WEVA ItAward 2019

Nejlepší videomaker
Videographer Fabio Stanzione
Itálie, Ostuni
Nejlepší úprava videa
Videographer Fabio Stanzione
Itálie, Ostuni
Nejlepší kameraman
Videographer Fabio Stanzione
Itálie, Ostuni
49 participants
315 videos
10 judges
16 winners
21. listopadu 2019 — 2. února 2020

WEVA GrAward 2019

Nejlepší videomaker
Videographer George Kapsalis
Řecko, Atény
Nejlepší úprava videa
Videographer George Kapsalis
Řecko, Atény
Nejlepší kameraman
Videographer Vasileios Tsirakidis
Řecko, Řecko
25 participants
129 videos
11 judges
10 winners
1. prosince 2019 — 2. února 2020

WEVA BalcanAward 2019

Nejlepší videomaker
Videographer The Alter  Edit
Bulharsko, Sofie
Nejlepší úprava videa
Videographer The Alter  Edit
Bulharsko, Sofie
Nejlepší kameraman
Videographer Igor Catrinescu
Moldavsko, Kišiněv
15 participants
93 videos
11 judges
8 winners
15. listopadu 2019 — 2. února 2020

WEVA UaAward 2019

Nejlepší videomaker
Videographer Svitlo  Films
Ukrajina, Lvov
Nejlepší úprava videa
Videographer Portrait Video Studio
Ukrajina, Kyjev
Nejlepší kameraman
Videographer Portrait Video Studio
Ukrajina, Kyjev
47 participants
342 videos
10 judges
18 winners
13. listopadu 2019 — 2. února 2020

WEVA RuAward 2019

Nejlepší videomaker
Videographer FIKS production
Rusko, Petrohrad
Nejlepší úprava videa
Videographer Roman Filimonenko
Rusko, Bělgorod
Nejlepší kameraman
Videographer Alexey Gerbov
Rusko, Moskva
108 participants
551 videos
10 judges
26 winners
10. listopadu 2019 — 2. února 2020

WEVA Action RuAward 2019

Мобильное видео
Videographer Dima Raduga
Rusko, Moskva
Музыкальное видео
Videographer Origami Group
Rusko, Moskva
Рекламное видео
Videographer Oleg Tihoretsky
Rusko, Petrohrad
41 participants
203 videos
1 judge
19 winners
14.3 — 15.4.19
2018

WEVA Award 2018

Nejlepší videomaker
Videographer Sculpting With  Time
Spojené státy americké, Houston
Nejlepší úprava videa
Videographer Dima Raduga
Rusko, Moskva
Nejlepší kameraman
Videographer Alexey Gerbov
Rusko, Moskva
303 participants
1,706 videos
11 judges
30 winners
26. listopadu 2018 — 19. ledna 2019

WEVA EsAward 2018

Nejlepší videomaker
Videographer IVAN  MONAGAS
Španělsko, Las Palmas de Gran Canaria
Nejlepší úprava videa
Videographer Each & Every Moment
Velká Británie, Londýn
Nejlepší kameraman
Videographer Each & Every Moment
Velká Británie, Londýn
21 participants
126 videos
8 judges
12 winners
15. listopadu 2018 — 19. ledna 2019

WEVA ItAward 2018

Nejlepší videomaker
Videographer Emanuele Mura
Itálie, Arezzo
Nejlepší úprava videa
Videographer Valerio D’Andrassi
Itálie, Řím
Nejlepší kameraman
Videographer Valerio D’Andrassi
Itálie, Řím
46 participants
297 videos
14 judges
17 winners
11. listopadu 2018 — 20. ledna 2019

WEVA ByAward 2018

Nejlepší videomaker
Videographer Dreamwood Cinematography
Bělorusko, Minsk
Nejlepší úprava videa
Videographer Realmoment Studio
Bělorusko, Minsk
Nejlepší kameraman
Videographer Alexey Kovalenko
Bělorusko, Homel
13 participants
88 videos
9 judges
11 winners
12. listopadu 2018 — 19. ledna 2019

WEVA PlAward 2018

Nejlepší videomaker
Nejlepší úprava videa
Videographer Damian Kaczmarek
Polsko, Vratislav
Nejlepší kameraman
Videographer GENTLEMAN - Wedding Story
Polsko, Řešov
38 participants
201 videos
11 judges
19 winners
10. listopadu 2018 — 19. ledna 2019

WEVA RuAward 2018

Nejlepší videomaker
Videographer Artem Korchagin
Rusko, Nižnij Novgorod
Nejlepší úprava videa
Videographer Evgeny Hollywood
Rusko, Jekatěrinburg
Nejlepší kameraman
Videographer Artem Korchagin
Rusko, Nižnij Novgorod
89 participants
448 videos
14 judges
20 winners
10. listopadu 2018 — 19. ledna 2019

WEVA Balcan Award 2018

Nejlepší videomaker
Videographer Vutcariov Dima
Rumunsko, Bukurešť
Nejlepší úprava videa
Videographer Anthony Venitis
Řecko, Atény
Nejlepší kameraman
Videographer Vutcariov Dima
Rumunsko, Bukurešť
25 participants
139 videos
12 judges
15 winners
5. listopadu 2018 — 19. ledna 2019

WEVA UaAward 2018

Nejlepší videomaker
Videographer Oneshchak Production
Ukrajina, Kyjev
Nejlepší úprava videa
Videographer Stanislav Barachevsky
Ukrajina, Kyjev
Nejlepší kameraman
Videographer Portrait Video Studio
Ukrajina, Kyjev
28 participants
192 videos
12 judges
15 winners
5. listopadu 2018 — 19. ledna 2019

WEVA RoAward 2018

Nejlepší videomaker
Videographer Johnny Rose
Rumunsko, Bukurešť
Nejlepší úprava videa
Videographer Florin Mârza
Rumunsko, Galați
Nejlepší kameraman
Videographer Vasea Onel
Rumunsko, Jasy
17 participants
128 videos
13 judges
10 winners
5. listopadu 2018 — 19. ledna 2019
2017

WEVA Award 2017

Nejlepší videomaker
Videographer Riccardo Fasoli
Německo, Düsseldorf
Nejlepší úprava videa
Videographer Riccardo Fasoli
Německo, Düsseldorf
Nejlepší kameraman
Videographer Sculpting With  Time
Spojené státy americké, Houston
189 participants
1,092 videos
14 judges
21 winners
4. prosince 2017 — 27. ledna 2018

WEVA PlAward 2017

Nejlepší videomaker
Videographer Obiektywni Grupa
Polsko, Gdaňsk
Nejlepší úprava videa
Videographer Low Light Productions
Polsko, Gdaňsk
Nejlepší kameraman
Videographer Obiektywni Grupa
Polsko, Gdaňsk
20 participants
91 videos
8 judges
12 winners
7.11 — 26.12.17

WEVA ItAward 2017

Nejlepší videomaker
Videographer Alessandro Bordoni
Spojené státy americké, Los Angeles
Nejlepší úprava videa
Videographer Alessandro Bordoni
Spojené státy americké, Los Angeles
Nejlepší kameraman
Videographer BLACKANDLIGHT FILM
Itálie, Řím
18 participants
78 videos
8 judges
9 winners
7.11 — 26.12.17

WEVA UaAward 2017

Nejlepší videomaker
Videographer Alex Rud
Ukrajina, Kyjev
Nejlepší úprava videa
Videographer Natalya Balan
Ukrajina, Oděsa
Nejlepší kameraman
Videographer Alex Rud
Ukrajina, Kyjev
20 participants
101 videos
8 judges
9 winners
7.11 — 26.12.17

WEVA ByAward 2017

Nejlepší videomaker
Videographer Indie Breeze Films
Bělorusko, Minsk
Nejlepší úprava videa
Videographer Vladimir Ermilov
Polsko, Varšava
Nejlepší kameraman
Videographer Dmitry Novik
Bělorusko, Minsk
14 participants
69 videos
8 judges
9 winners
7.11 — 26.12.17

WEVA RuAward 2017

Nejlepší videomaker
Videographer Fonvi Studio
Rusko, Moskva
Nejlepší úprava videa
Videographer EMOTiONS PRO
Rusko, Kazaň
Nejlepší kameraman
Videographer Leonid Smith
Rusko, Voroněž
54 participants
268 videos
8 judges
11 winners
7.11 — 26.12.17

WEVA BalkanAward 2017

Nejlepší videomaker
Videographer Adrian Ungureanu
Rumunsko, Ploiești
Nejlepší úprava videa
Videographer Igor Catrinescu
Moldavsko, Kišiněv
Nejlepší kameraman
Videographer Vutcariov Dima
Rumunsko, Bukurešť
31 participants
131 videos
8 judges
10 winners
7.11 — 26.12.17
2016

WEVA Award 2016

Nejlepší videomaker
Videographer Maru Films
Nizozemsko, Amsterdam
Nejlepší úprava videa
Videographer George Zorbas
Řecko, Atény
Nejlepší kameraman
Videographer Artem Korchagin
Rusko, Nižnij Novgorod
190 participants
1,172 videos
18 judges
21 winners
15.1 — 7.3.17

WEVA RuAward 2016

Nejlepší videomaker
Videographer NOIR Films
Rusko, Petrohrad
Nejlepší úprava videa
Videographer Artem Korchagin
Rusko, Nižnij Novgorod
Nejlepší kameraman
Videographer Rustam Kurbanov
Rusko, Moskva
43 participants
183 videos
11 judges
11 winners
21. listopadu 2016 — 10. ledna 2017
2015

EEVA Contest 2015

Nejlepší videomaker
Videographer Ruzal Akhmadyshev
Rusko, Kazaň
Nejlepší úprava videa
Videographer Mari Bushaeva
Rusko, Nižnij Novgorod
Nejlepší kameraman
Videographer Jeneva Studio
Rusko, Moskva
80 participants
509 videos
9 judges
30 winners
1.9 — 3.11.15
2014

EEVA Contest 2014

Nejlepší kameraman
Videographer Yulia Vopilova
Rusko, Moskva
Nejlepší úprava videa
Videographer Artem Korchagin
Rusko, Nižnij Novgorod
Nejlepší videomaker
Videographer Artem Korchagin
Rusko, Nižnij Novgorod
65 participants
420 videos
6 judges
27 winners
3. prosince 2014 — 31. ledna 2015

The battle of backstages 2014

Best self-backstage
Best promo
Backstage from a show
Videographer Ruzal Akhmadyshev
Rusko, Kazaň
14 participants
29 videos
4 judges
8 winners
1.9 — 1.10.14
2013

EEVA Contest 2013

Nejlepší videomaker
Smazáno Art Island
Rusko, Moskva
Nejlepší kameraman
Nejlepší úprava videa
Videographer Ruzal Akhmadyshev
Rusko, Kazaň
57 participants
322 videos
7 judges
17 winners
1.10 — 16.11.13
2012

EEVA Contest 2012

Nejlepší videomaker
Videographer Leoš Brabec
Česko, Praha
Nejlepší úprava videa
Videographer Yulia Vopilova
Rusko, Moskva
Nejlepší kameraman
Videographer Никита Сурсин
Rusko, Novosibirsk
27 participants
118 videos
12 judges
9 winners
1.8 — 1.11.12

EEVA CIA Contest 2012

Nejlepší videomaker
Videographer Yulia Vopilova
Rusko, Moskva
Nejlepší kameraman
Videographer Stefan Mirea
Rumunsko, Bukurešť
Nejlepší úprava videa
Videographer Студия ААА
Rusko, Čeboksary
110 participants
370 videos
9 judges
17 winners
1.8 — 12.12.12
2011

EEVA RU Contest 2011

Nejlepší videomaker
Videographer Pavel Trepov
Rusko, Moskva
Nejlepší úprava videa
Videographer Никита Сурсин
Rusko, Novosibirsk
Nejlepší kameraman
Videographer Pavel Trepov
Rusko, Moskva
62 participants
243 videos
6 judges
19 winners
1.11 — 31.12.11

EEVA Contest 2011

Nejlepší videomaker
Smazáno Antonio Domingo
Španělsko, Madrid
Nejlepší úprava videa
Smazáno Avik Shanich
Chorvatsko, Samobor
Nejlepší kameraman
66 participants
198 videos
6 judges
16 winners
1.11 — 31.12.11