Awards

LIczba wygranych w Głównych Konkursach:
Filmowiec Artem Korchagin
3
0
0
2
2
0
Filmowiec Riccardo Fasoli
2
2
0
1
1
1
Filmowiec Yulia Vopilova
2
1
0
3
0
2
Filmowiec Sculpting With  Time
2
1
0
0
0
1
Filmowiec PROSTUDIO Creative Video Agency
2
0
1
4
0
1
Filmowiec Ruzal Akhmadyshev
2
0
0
2
1
1
Filmowiec Leoš Brabec
1
0
2
1
0
1
Filmowiec George Zorbas
1
0
1
1
1
0
Filmowiec Evgeny Hollywood
1
0
0
3
0
0
Usunięty Art Island
1
0
0
2
1
1
Usunięty Antonio Domingo
1
0
0
1
2
1
Filmowiec Jeneva Studio
1
0
0
1
1
0
Filmowiec Marco De Nigris
1
0
0
1
0
0
Filmowiec Alexey Gerbov
1
0
0
1
0
0
Filmowiec Mari Bushaeva
1
0
0
1
0
0
Filmowiec Никита Сурсин
1
0
0
0
1
0
Filmowiec Maru Films
1
0
0
0
0
0
Filmowiec Dima Raduga
1
0
0
0
0
0
Filmowiec Mikhail Kohanyuk
1
0
0
0
0
0
Usunięty Avik Shanich
1
0
0
0
0
0
Filmowiec Reticências Produções
0
2
0
1
0
2
Filmowiec Rustam Kurbanov
0
1
1
1
0
2
Filmowiec Viktoriya Paramonova
0
1
1
0
0
0
Filmowiec Emanuele Mura
0
1
1
0
0
0
Filmowiec Sergey Andreev
0
1
0
2
2
2
Filmowiec Lenny Pellico
0
1
0
2
0
0
Filmowiec Diego Ortuso
0
1
0
2
0
0
Filmowiec Michael Khodanovsky
0
1
0
1
1
0
Filmowiec Lev Kamalov
0
1
0
1
0
0
Filmowiec Digitalvideoart Cinematography
0
1
0
1
0
0
Filmowiec Film Art Team
0
1
0
0
3
0
Filmowiec Portrait Video Studio
0
1
0
0
1
0
Filmowiec Sergey Glebko
0
1
0
0
0
1
Filmowiec Giulio Cantarella
0
1
0
0
0
0
Usunięty Two Kings Studio
0
1
0
0
0
0
Filmowiec Tokksa The Movie Studio
0
1
0
0
0
0
Filmowiec EMOTiONS PRO
0
0
2
2
0
0
Filmowiec Welcome Films
0
0
1
1
1
2
Filmowiec SuperWeddings Studio
0
0
1
1
1
0
Filmowiec Oleg Lednev
0
0
1
1
0
0
Filmowiec Stefan Mirea
0
0
1
0
1
0
Filmowiec Mainstream Studio
0
0
1
0
1
0
Filmowiec Al Agua Cinema
0
0
1
0
0
1
Filmowiec Each & Every Moment
0
0
1
0
0
0
Filmowiec TONG STUDIO
0
0
1
0
0
0
Usunięty Martin Kacvinský
0
0
1
0
0
0
Filmowiec Alexandr Zamuruew
0
0
1
0
0
0
Filmowiec Atheaton Films
0
0
1
0
0
0
Filmowiec MitoPRO (DmitryMito)
0
0
1
0
0
0
Filmowiec Bojan Mitkovski
0
0
0
2
2
0
Filmowiec Sergio Duarte
0
0
0
2
1
0
Filmowiec Victor Manuel Rodriguez Argibay
0
0
0
2
0
1
Filmowiec Artjom Kurepin
0
0
0
1
3
0
Filmowiec Dreamwood Cinematography
0
0
0
1
2
0
Filmowiec Happy Moments
0
0
0
1
2
0
Filmowiec IVAN  MONAGAS
0
0
0
1
1
0
Filmowiec Anton Yasirov
0
0
0
1
1
0
Filmowiec Tatiana Leonteva
0
0
0
1
1
0
Filmowiec GoodLife Production Studio
0
0
0
1
1
0
Usunięty Nacho Suárez | Canarybodas
0
0
0
1
1
0
Filmowiec Yurii Yarets  | Yarets Studio
0
0
0
1
0
2
Filmowiec IKRA Wedding
0
0
0
1
0
1
Filmowiec Dmitriy Makeyev
0
0
0
1
0
1
Filmowiec Fabio Stanzione
0
0
0
1
0
0
Filmowiec Skyline Films
0
0
0
1
0
0
Filmowiec OMEGA Studio
0
0
0
1
0
0
Filmowiec Andrey Nikitin
0
0
0
1
0
0
Filmowiec Peter Starostin
0
0
0
1
0
0
Filmowiec BLTN Studio
0
0
0
1
0
0
Filmowiec Cinema of Poetry
0
0
0
1
0
0
Filmowiec DIAD FILMS - Ricardo Mariga
0
0
0
1
0
0
Filmowiec Wedding  Studios
0
0
0
1
0
0
Filmowiec Ota Bek
0
0
0
1
0
0
Filmowiec Slava Aramov
0
0
0
1
0
0
Filmowiec WILL VIDEO Studio
0
0
0
1
0
0
Filmowiec SOUL VIDEO
0
0
0
1
0
0
Filmowiec Danny Carvajal
0
0
0
1
0
0
Filmowiec Erik Marreiro
0
0
0
1
0
0
Filmowiec Fonvi Studio
0
0
0
0
2
2
Filmowiec Vutcariov Dima
0
0
0
0
2
0
Filmowiec Pavlo Kyrychenko
0
0
0
0
2
0
Filmowiec Nelson Coelho
0
0
0
0
1
4
Filmowiec Alex Rud
0
0
0
0
1
2
Filmowiec Origami Group
0
0
0
0
1
2
Filmowiec Svitlo  Films
0
0
0
0
1
1
Filmowiec Adrian Ungureanu
0
0
0
0
1
1
Filmowiec Shaxzod Pulatov
0
0
0
0
1
1
Filmowiec Darius Cornean
0
0
0
0
1
0
Filmowiec Leonid Smith
0
0
0
0
1
0
Filmowiec BLACKANDLIGHT FILM
0
0
0
0
1
0
Filmowiec Daniele Donati Films
0
0
0
0
1
0
Filmowiec Giuseppe Piserchia
0
0
0
0
1
0
Filmowiec Meryll de Gordon
0
0
0
0
1
0
Filmowiec Pepa Films
0
0
0
0
1
0
Filmowiec George Kapsalis
0
0
0
0
1
0
Filmowiec Alessandro Bordoni
0
0
0
0
1
0
Filmowiec Mathias Callenes
0
0
0
0
1
0
Filmowiec Artur Prihodkin
0
0
0
0
1
0
Filmowiec Obiektywni Grupa
0
0
0
0
1
0
Filmowiec Essie Chang
0
0
0
0
1
0
Filmowiec Oleg Serbin
0
0
0
0
1
0
Filmowiec Andrea Spinelli
0
0
0
0
1
0
Filmowiec Alain Dax Victorino
0
0
0
0
1
0
Filmowiec BKT FILMS
0
0
0
0
1
0
Filmowiec Николай Каретко
0
0
0
0
1
0
Filmowiec Dvm Films
0
0
0
0
1
0
Filmowiec MEUSH production
0
0
0
0
1
0
Filmowiec Myndziak Video Production
0
0
0
0
1
0
Filmowiec Kaveret Studio
0
0
0
0
1
0
Filmowiec Алексей Ефимов
0
0
0
0
1
0
Filmowiec Shishman & Grabarchuk video studio
0
0
0
0
1
0
Filmowiec Golden Legend
0
0
0
0
0
2
Filmowiec Avatarfilms
0
0
0
0
0
2
Filmowiec Константин Просников
0
0
0
0
0
2
Filmowiec Piękny dzień Studio
0
0
0
0
0
2
Filmowiec Anna Demyanenko
0
0
0
0
0
1
Filmowiec Alex Cupid
0
0
0
0
0
1
Filmowiec Juergen Holcik
0
0
0
0
0
1
Filmowiec Momentos  de Vida
0
0
0
0
0
1
Filmowiec Polina Razumovskaya
0
0
0
0
0
1
Filmowiec Family Films
0
0
0
0
0
1
Filmowiec Maxim Kaplya
0
0
0
0
0
1
Filmowiec Sergei Checha
0
0
0
0
0
1
Filmowiec Filomena Story
0
0
0
0
0
1
Filmowiec Motion Reel Films
0
0
0
0
0
1
Filmowiec Roman Filimonenko
0
0
0
0
0
1
Filmowiec baba 3D studio
0
0
0
0
0
1
Filmowiec Artem Ditkovsky
0
0
0
0
0
1
Filmowiec Alexander Znaharchuk
0
0
0
0
0
1
Filmowiec Santi Veiga
0
0
0
0
0
1
Filmowiec BeautifulDay films
0
0
0
0
0
1
Filmowiec Wed in White
0
0
0
0
0
1
Filmowiec Василий Очеретнюк
0
0
0
0
0
1
Filmowiec Sergio Goncharoff
0
0
0
0
0
1
Filmowiec Vito D'Agostino
0
0
0
0
0
1
Filmowiec SmileFilm Studio
0
0
0
0
0
1
Filmowiec Caique Castro / StudioC Films
0
0
0
0
0
1
Filmowiec Dmitry Proxor
0
0
0
0
0
1
Filmowiec Jairo Milla
0
0
0
0
0
1
Filmowiec Valeriy Klass
0
0
0
0
0
1
Filmowiec Philippe Rolo
0
0
0
0
0
1
2019

WEVA Award 2019

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Marco De Nigris
Włochy, Lecce
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Evgeny Hollywood
Rosja, Jekaterynburg
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Mikhail Kohanyuk
Ukraina, Czerniwice
314 uczestników
1 720 wideo
14 jurorów
32 zwycięzców
1 grudnia 2019 — 2 lutego 2020

WEVA LatAmAward 2019

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Felipe Idrovo
Ekwador, Cuenca
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Momentos  de Vida
Mexico, Guadalajara
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Felipe Idrovo
Ekwador, Cuenca
12 uczestników
79 wideo
14 jurorów
10 zwycięzców
28 listopada 2019 — 17 marca 2020

WEVA EsAward 2019

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Alex Colom | Wedding's Art
Hiszpania, Barcelona
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec La fabriqueta films
Hiszpania, Castellon de la Plana
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec MR Filmmakers
Hiszpania, Badajoz
24 uczestników
151 wideo
10 jurorów
13 zwycięzców
21 listopada 2019 — 2 lutego 2020

WEVA PlAward 2019

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec AB  Weddings
Polska, Wadowice
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Creative Films Studio
Polska, Łódź
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec AB  Weddings
Polska, Wadowice
34 uczestników
224 wideo
12 jurorów
14 zwycięzców
23 listopada 2019 — 2 lutego 2020

WEVA RoAward 2019

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Rotund Perfect
Rumunia, Kluż-Napoka
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Rotund Perfect
Rumunia, Kluż-Napoka
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Vutcariov Dima
Rumunia, Bukareszt
28 uczestników
202 wideo
10 jurorów
11 zwycięzców
20 listopada 2019 — 2 lutego 2020

WEVA ItAward 2019

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Fabio Stanzione
Włochy, Ostuni
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Fabio Stanzione
Włochy, Ostuni
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Fabio Stanzione
Włochy, Ostuni
49 uczestników
315 wideo
10 jurorów
16 zwycięzców
21 listopada 2019 — 2 lutego 2020

WEVA GrAward 2019

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec George Kapsalis
Grecja, Ateny
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec George Kapsalis
Grecja, Ateny
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Vasileios Tsirakidis
Grecja, Grecja
25 uczestników
129 wideo
11 jurorów
10 zwycięzców
1 grudnia 2019 — 2 lutego 2020

WEVA BalcanAward 2019

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec The Alter  Edit
Bułgaria, Sofia
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec The Alter  Edit
Bułgaria, Sofia
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Igor Catrinescu
Mołdawia, Kiszyniów
15 uczestników
93 wideo
11 jurorów
8 zwycięzców
15 listopada 2019 — 2 lutego 2020

WEVA UaAward 2019

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Svitlo  Films
Ukraina, Lwów
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Portrait Video Studio
Ukraina, Kijów
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Portrait Video Studio
Ukraina, Kijów
47 uczestników
342 wideo
10 jurorów
18 zwycięzców
13 listopada 2019 — 2 lutego 2020

WEVA RuAward 2019

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec FIKS production
Rosja, Sankt Petersburg
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Roman Filimonenko
Rosja, Biełgorod
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Alexey Gerbov
Rosja, Moskwa
108 uczestników
551 wideo
10 jurorów
26 zwycięzców
10 listopada 2019 — 2 lutego 2020

WEVA Action RuAward 2019

Мобильное видео
Filmowiec Dima Raduga
Rosja, Moskwa
Музыкальное видео
Filmowiec Origami Group
Rosja, Moskwa
Рекламное видео
Filmowiec Oleg Tihoretsky
Rosja, Sankt Petersburg
41 uczestników
203 wideo
1 juror
19 zwycięzców
14 marca — 15 kwietnia 2019
2018

WEVA Award 2018

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Sculpting With  Time
Stany Zjednoczone, Houston
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Dima Raduga
Rosja, Moskwa
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Alexey Gerbov
Rosja, Moskwa
303 uczestników
1 706 wideo
11 jurorów
30 zwycięzców
26 listopada 2018 — 19 stycznia 2019

WEVA EsAward 2018

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec IVAN  MONAGAS
Hiszpania, Las Palmas de Gran Canaria
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Each & Every Moment
Wielka Brytania, Londyn
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Each & Every Moment
Wielka Brytania, Londyn
21 uczestników
126 wideo
8 jurorów
12 zwycięzców
15 listopada 2018 — 19 stycznia 2019

WEVA ItAward 2018

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Emanuele Mura
Włochy, Arezzo
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Valerio D’Andrassi
Włochy, Rzym
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Valerio D’Andrassi
Włochy, Rzym
46 uczestników
297 wideo
14 jurorów
17 zwycięzców
11 listopada 2018 — 20 stycznia 2019

WEVA ByAward 2018

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Dreamwood Cinematography
Białoruś, Mińsk
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Realmoment Studio
Białoruś, Mińsk
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Alexey Kovalenko
Białoruś, Homel
13 uczestników
88 wideo
9 jurorów
11 zwycięzców
12 listopada 2018 — 19 stycznia 2019

WEVA PlAward 2018

Najlepszy Filmowiec
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Damian Kaczmarek
Polska, Wroclaw
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec GENTLEMAN - Wedding Story
Polska, Rzeszów
38 uczestników
201 wideo
11 jurorów
19 zwycięzców
10 listopada 2018 — 19 stycznia 2019

WEVA RuAward 2018

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Artem Korchagin
Rosja, Niżny Nowgoród
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Evgeny Hollywood
Rosja, Jekaterynburg
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Artem Korchagin
Rosja, Niżny Nowgoród
89 uczestników
448 wideo
14 jurorów
20 zwycięzców
10 listopada 2018 — 19 stycznia 2019

WEVA Balcan Award 2018

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Vutcariov Dima
Rumunia, Bukareszt
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Anthony Venitis
Grecja, Ateny
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Vutcariov Dima
Rumunia, Bukareszt
25 uczestników
139 wideo
12 jurorów
15 zwycięzców
5 listopada 2018 — 19 stycznia 2019

WEVA UaAward 2018

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Oneshchak Production
Ukraina, Kijów
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Stanislav Barachevsky
Ukraina, Kijów
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Portrait Video Studio
Ukraina, Kijów
28 uczestników
192 wideo
12 jurorów
15 zwycięzców
5 listopada 2018 — 19 stycznia 2019

WEVA RoAward 2018

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Johnny Rose
Rumunia, Bukareszt
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Florin Mârza
Rumunia, Gałacz
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Vasea Onel
Rumunia, Jassy
17 uczestników
128 wideo
13 jurorów
10 zwycięzców
5 listopada 2018 — 19 stycznia 2019
2017

WEVA Award 2017

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Riccardo Fasoli
Niemcy, Dusseldorf
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Riccardo Fasoli
Niemcy, Dusseldorf
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Sculpting With  Time
Stany Zjednoczone, Houston
189 uczestników
1 092 wideo
14 jurorów
21 zwycięzców
4 grudnia 2017 — 27 stycznia 2018

WEVA PlAward 2017

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Obiektywni Grupa
Polska, Gdańsk
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Low Light Productions
Polska, Gdańsk
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Obiektywni Grupa
Polska, Gdańsk
20 uczestników
91 wideo
8 jurorów
12 zwycięzców
7 listopada — 26 grudnia 2017

WEVA ItAward 2017

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Alessandro Bordoni
Stany Zjednoczone, Los Angeles
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Alessandro Bordoni
Stany Zjednoczone, Los Angeles
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec BLACKANDLIGHT FILM
Włochy, Rzym
18 uczestników
78 wideo
8 jurorów
9 zwycięzców
7 listopada — 26 grudnia 2017

WEVA UaAward 2017

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Alex Rud
Ukraina, Kijów
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Natalya Balan
Ukraina, Odessa
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Alex Rud
Ukraina, Kijów
20 uczestników
101 wideo
8 jurorów
9 zwycięzców
7 listopada — 26 grudnia 2017

WEVA ByAward 2017

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Indie Breeze Films
Białoruś, Mińsk
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec PagaFilms Studio
Polska, Warszawa
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Dmitry Novik
Białoruś, Mińsk
14 uczestników
69 wideo
8 jurorów
9 zwycięzców
7 listopada — 26 grudnia 2017

WEVA RuAward 2017

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Fonvi Studio
Rosja, Moskwa
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec EMOTiONS PRO
Rosja, Kazań
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Leonid Smith
Rosja, Woroneż
54 uczestników
268 wideo
8 jurorów
11 zwycięzców
7 listopada — 26 grudnia 2017

WEVA BalkanAward 2017

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Adrian Ungureanu
Rumunia, Ploeszti
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Igor Catrinescu
Mołdawia, Kiszyniów
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Vutcariov Dima
Rumunia, Bukareszt
31 uczestników
131 wideo
8 jurorów
10 zwycięzców
7 listopada — 26 grudnia 2017
2016

WEVA Award 2016

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Maru Films
Niderlandy, Amsterdam
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec George Zorbas
Grecja, Ateny
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Artem Korchagin
Rosja, Niżny Nowgoród
190 uczestników
1 172 wideo
18 jurorów
21 zwycięzców
15 stycznia — 7 marca 2017

WEVA RuAward 2016

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Not Recent
Rosja, Sankt Petersburg
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Artem Korchagin
Rosja, Niżny Nowgoród
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Rustam Kurbanov
Rosja, Moskwa
43 uczestników
183 wideo
11 jurorów
11 zwycięzców
21 listopada 2016 — 10 stycznia 2017
2015

EEVA Contest 2015

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Ruzal Akhmadyshev
Rosja, Kazań
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Mari Bushaeva
Rosja, Niżny Nowgoród
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Jeneva Studio
Rosja, Moskwa
80 uczestników
509 wideo
9 jurorów
30 zwycięzców
1 września — 3 listopada 2015
2014

EEVA Contest 2014

Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Yulia Vopilova
Rosja, Moskwa
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Artem Korchagin
Rosja, Niżny Nowgoród
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Artem Korchagin
Rosja, Niżny Nowgoród
65 uczestników
420 wideo
6 jurorów
27 zwycięzców
3 grudnia 2014 — 31 stycznia 2015

The battle of backstages 2014

Best self-backstage
Best promo
Backstage from a show
Filmowiec Ruzal Akhmadyshev
Rosja, Kazań
14 uczestników
29 wideo
4 jurorów
8 zwycięzców
1 września — 1 października 2014
2013

EEVA Contest 2013

Najlepszy Filmowiec
Usunięty Art Island
Rosja, Moskwa
Najlepszy Operator Kamery
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Ruzal Akhmadyshev
Rosja, Kazań
57 uczestników
322 wideo
7 jurorów
17 zwycięzców
1 października — 16 listopada 2013
2012

EEVA Contest 2012

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Leoš Brabec
Czechy, Praga
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Yulia Vopilova
Rosja, Moskwa
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Никита Сурсин
Rosja, Nowosybirsk
27 uczestników
118 wideo
12 jurorów
9 zwycięzców
1 sierpnia — 1 listopada 2012

EEVA CIA Contest 2012

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Yulia Vopilova
Rosja, Moskwa
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Stefan Mirea
Rumunia, Bukareszt
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Студия ААА
Rosja, Czeboksary
110 uczestników
370 wideo
9 jurorów
17 zwycięzców
1 sierpnia — 12 grudnia 2012
2011

EEVA RU Contest 2011

Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Pavel Trepov
Rosja, Moskwa
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Никита Сурсин
Rosja, Nowosybirsk
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Pavel Trepov
Rosja, Moskwa
62 uczestników
243 wideo
6 jurorów
19 zwycięzców
1 listopada — 31 grudnia 2011

EEVA Contest 2011

Najlepszy Filmowiec
Usunięty Antonio Domingo
Hiszpania, Madryt
Najlepszy Edytor Wideo
Usunięty Avik Shanich
Chorwacja, Samobor
Najlepszy Operator Kamery
66 uczestników
198 wideo
6 jurorów
16 zwycięzców
1 listopada — 31 grudnia 2011