Videograf Marius Zaharia

Interviu WEVA cu videograf-ul Marius Zaharia din Bacău, România

La portofoliu
Interviu WEVA cu videograf-ul Marius Zaharia din Bacău, România, numărul fotografiei 1
Lucrezi singur sau ai o echipă? Spune-ne despre tine și studioul tău.
Lucrez singur dar imi place si munca in echipa.
De cît timp lucrați ca videograf? Unde lucrezi (birou sau online)?
Ca videograf de nunta lucrez de patru ani, dar in domeniul video sunt de 10 ani. Lucrez de acasa!
Cum a apărut ideea de a deveni un videograf?
Ideia de a deveni un videograf a fost acum patru ani cand am inceput sa lucrez pentru o firma care se ocupa cu foto-video.
Care este partea ta preferată a muncii?În plus faţă de video, ce alte domenii de afaceri dezvoltati?
Partea preferata a muncii este atunci cand sunt la eveniment, pentru-ca am sansa sa cunosc oameni frumosi, naturali. Deocamdata ma ocup doar de videografie.
Ce parere aveti daca WEVA aduna cei mai buni colegi, ne va inbunatati munca si va ajuta videografia?
Am o parere foarte buna despre WEVA si de orice comunitate care ne strange intr-un loc. Asa resusim sa fim cei mai buni si cu siguranta in acelasi timp ajuta videografia.
Ce părere aveţi de rezultatele WEVA Award?
Pot sa spun ca sunt videografi din ce in ce mai buni si asta se vede in concursurile anuale de la WEVA.
Doriţi să transmiteti ceva colegilor dumneavoastră?
Mult succes sa fim cat mai creativi!
·97 revizuire·

Comentarii:

Numai utilizatorii inregistrati pot posta comentarii. Înregistrare sau Intra in contul tau