Годишна професионална награда

WEVARuAward2016

Главни номинации

Най-добър Видеооператор

27 участници
Description: специалист с най-креативен
подход към заснемането на современното
сватбено видео, с най-интересни планове
и визуални решения.
Evaluated: монтаж на откъси видео (шоурил),
разкриващ операторско майсторство, работа
със светлината, допълнителна техника.
Duration: maximum 5 minutes.

Членове на журито

Pedroel Pinto
Супер-Съдия
Pedroel Pinto
weva.pro/bg/videographer/pedrojoel_pinto
Порто, Португалия
Рositive Portuguese, one of the first and active participants EEVA. Owner Reticências Produções studio.
Bojan Mitkovski
Bojan Mitkovski
weva.pro/bg/videographer/zaga
Битоля, Северна Македония
Activity videographer, founder Zaga Production and their video school, organizer of the Balkan videographers union.
Dmitry Sedov
Dmitry Sedov
weva.pro/bg/videographer/sedov
Рим, Италия
Founder of SSV (videograph.ru), WEVA Administrator, videographer with 20 years of experience, the teacher.
Riccardo Fasoli
Супер-Съдия
Riccardo Fasoli
weva.pro/bg/videographer/riccardofasoli
Дюселдорф, Германия
Italian videographer living in Germany and working around the world. Author of unique style.
Leoš Brabec
Leoš Brabec
weva.pro/bg/videographer/leon
Прага, Чехия
Wedding movie, images videos, commercials and corporate, music videos, reports and documents, shorts films.
Ricardo Mariga
Супер-Съдия
Ricardo Mariga
weva.pro/bg/videographer/diadfilms
Erechim, Бразилия
A DIA D FILMS nasceu desse amor, da paixão pela fotografia, agregando o movimento a esta natureza de sentimentos.
Antonio F. Morenilla
Antonio F. Morenilla
weva.pro/bg/videographer/morehh
Кадиз, Испания
Antonio F. Morenilla, es una persona creativa, inquieta y exigente que aúna en este proyecto su pasión por el mundo audiovisual con su trabajo.
Al Agua Cinema
Al Agua Cinema
weva.pro/bg/videographer/alagua
Маями, Съединени щати
We're a team of filmmakers dedicated to making a complex and meaningful piece out of the wedding video.

Видео

{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Rustam Kurbanov (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Андрей Неверовский (Санкт Петербург, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Mari Bushaeva (Нижни Новгород, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф NOIR Films (Санкт Петербург, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Alex Yazev (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Михаил Белов (Нижни Новгород, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Andrey Hromov (Санкт Петербург, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Sergey Andreev (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Artem Korchagin (Нижни Новгород, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф WHITE STORY (Лос Анджелис, Съединени щати)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Roman Khlyustov (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Alexandr Zamuruew (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Welcome Films (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Dmitry Gubin (Санкт Петербург, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Букет Свадебный (Санкт Петербург, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Michael Zemlyakov (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Mikhail Matizhenko (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Sergey Galkin (Нижни Новгород, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Варвара Соловьева LUXstudio (Уляновск, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Максим Дедков (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Boris Komarov (Чебоксари, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Rec Time films (Махачкала, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Алексей Федорченко (Краснодар, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Vasiliy Petukhov (Якутск, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Dmitry Pavlov (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Gizetdinov Studio (Казан, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Konstantin Kamenetsky (Москва, Русия)