Годишна професионална награда

WEVAUaAward2017

Сватбени жанрове

Най-добър Сватбен Клип

17 участници
Description: видеоклип от една сватба (highlights), в който се разказва
за всички значими събития
в сватбения ден.
Evaluated: готово видео от една
реална сватба.
Duration: maximum 5 minutes.

Членове на журито

Maru Films
Супер-Съдия
Maru Films
weva.pro/bg/videographer/marufilms
Амстердам, Нидерландия
Maru Films
George Zorbas
Супер-Съдия
George Zorbas
weva.pro/bg/videographer/georgezorbas
Атина, Гърция
I am a filmmaker that loves to travel all over the world and tell stories with unique perspective.
Artem Korchagin
Супер-Съдия
Artem Korchagin
weva.pro/bg/videographer/artemkorchagin
Нижни Новгород, Русия
One of the most eminent Russian videographers, who repeatedly won in local and international competitions.
Gione da Silva
Gione da Silva
weva.pro/bg/videographer/login7509
Ипсуич, Великобритания
Wedding videographer in Essex and Sussex, UK. All his films are about people and their stories. It’s what makes each one compelling and entirely different.
PK video Films
PK video Films
weva.pro/bg/videographer/pkvideofilms
Краков, Полша
We specialize in making wedding videos. For each pair there is another story, and we will try to tell her in this unique and unique way.
Dmitry Sedov
Dmitry Sedov
weva.pro/bg/videographer/sedov
Рим, Италия
Founder of SSV (videograph.ru), WEVA Administrator, videographer with 20 years of experience, the teacher.
Dreamwood Cinematography
Dreamwood Cinematography
weva.pro/bg/videographer/dreamwood
Минск, Беларус
We are creative tandem of a young couple, Mikhail Nilov and Ludmila Nilova. We travel a lot and do a lot of shooting.
Carlos van Oostrum
Carlos van Oostrum
weva.pro/bg/videographer/bruidbeeld
Ротердам, Нидерландия
Besides filmmaker at BruidBeeld, the founder of the worldwide weddingfilmmakers event For Love's Sake.

Видео

{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Natalya Balan (Одеса, Украйна)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Alex Rud (Киев, Украйна)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Golden Legend (Херсон, Украйна)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Ivory Films (Киев, Украйна)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Iurii Demianchuk (Тернопил, Украйна)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Vovka Kozubskyy (Ивано-Франковск, Украйна)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Anna Demyanenko (Киев, Украйна)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Yurii Yarets | Yarets Studio (Лвов, Украйна)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Anton Yasirov (Киев, Украйна)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Gennadij Kulik (Одеса, Украйна)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Maxim Tuzhilin (Киев, Украйна)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Andrew Synoversky (Ивано-Франковск, Украйна)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Qvision Studio (Киев, Украйна)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Zinet Studio (Тернопил, Украйна)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Film Day Group (Ивано-Франковск, Украйна)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф OMEGA Studio (Одеса, Украйна)