Awards: Seznam soutěžících

2020

WEVA Award 2020

Nejlepší videomaker
Videographer Anthony Venitis
Řecko, Atény
Nejlepší úprava videa
Videographer Artem Korchagin
Rusko, Nižnij Novgorod
Nejlepší kameraman
Videographer Artem Korchagin
Rusko, Nižnij Novgorod
200 participants
1,236 videos
17 judges
1.1 — 13.2.21

WEVA LatAmAward 2020

Nejlepší videomaker
Videographer Forever Wedding Films
Kostarika, San José
Nejlepší úprava videa
Videographer Forever Wedding Films
Kostarika, San José
Winners in other categories:
Forever Wedding FilmsArellano Filmmaker
8 participants
29 videos
10 judges
18. prosince 2020 — 13. února 2021

WEVA GeAward 2020

Nejlepší videomaker
Videographer Avto Chipashvili
Gruzie, Tbilisi
Nejlepší úprava videa
Videographer Omex Production
Gruzie, Tbilisi
Nejlepší kameraman
Videographer Aleksandre Kituashvili
Gruzie, Tbilisi
8 participants
52 videos
8 judges
17. prosince 2020 — 13. února 2021

WEVA PlAward 2020

Nejlepší videomaker
Videographer AB Weddings
Polsko, Wadowice
Nejlepší úprava videa
Videographer GENTLEMAN - Wedding Story
Polsko, Řešov
Nejlepší kameraman
Videographer Nano Works
Polsko, Lublin
51 participants
355 videos
9 judges
17. prosince 2020 — 13. února 2021

WEVA TrAward 2020

Nejlepší videomaker
Videographer El varos la famiglia
Turecko, Ankara
Nejlepší úprava videa
Videographer Orkut VPA
Turecko, Ankara
Winners in other categories:
El varos la famigliaOrkut VPAKemal Can
6 participants
18 videos
10 judges
16. prosince 2020 — 13. února 2021

WEVA RoAward 2020

Nejlepší videomaker
Videographer Dima Vutcariov
Rumunsko, Bukurešť
Nejlepší úprava videa
Videographer Igor Catrinescu
Moldavsko, Kišiněv
Nejlepší kameraman
Videographer CSART FILM
Rumunsko, Bacău
21 participants
187 videos
11 judges
15. prosince 2020 — 13. února 2021

WEVA HuAward 2020

Nejlepší videomaker
Videographer Weddingroll Cinematography
Maďarsko, Budapešť
Nejlepší úprava videa
Videographer Zsófia Egyed
Maďarsko, Budapešť
Nejlepší kameraman
Videographer Salton Wedding Films
Maďarsko, Budapešť
16 participants
73 videos
10 judges
15. prosince 2020 — 13. února 2021

WEVA EsAward 2020

Nejlepší videomaker
Videographer Guillermo Ruiz
Španělsko, Barcelona
Nejlepší úprava videa
Videographer Latricotosa Films
Španělsko, Salamanka
Nejlepší kameraman
Videographer Alex Diaz Films
Španělsko, Madrid
11 participants
92 videos
13 judges
14. prosince 2020 — 13. února 2021

WEVA CEE Award 2020

Nejlepší videomaker
Videographer Philip London
Velká Británie, Londýn
Nejlepší úprava videa
Videographer Plamen  Bijev
Bulharsko, Sofie
Nejlepší kameraman
Videographer Philip London
Velká Británie, Londýn
22 participants
148 videos
13 judges
13. prosince 2020 — 13. února 2021

WEVA GrAward 2020

Nejlepší videomaker
Videographer Anthony Venitis
Řecko, Atény
Nejlepší úprava videa
Videographer George Kapsalis
Řecko, Atény
Nejlepší kameraman
Videographer Fotis Kapetanakis
Řecko, Fira
38 participants
243 videos
10 judges
12. prosince 2020 — 13. února 2021

WEVA ItAward 2020

Nejlepší videomaker
Videographer Antonio Leotta
Itálie, Reggio di Calabria
Nejlepší úprava videa
Videographer Sergio Eblo
Itálie, Lecce
Nejlepší kameraman
Videographer Sergio Eblo
Itálie, Lecce
46 participants
389 videos
11 judges
12. prosince 2020 — 13. února 2021

WEVA SEA Award 2020

Nejlepší videomaker
Videographer Bui Huy
Vietnam, Ho Či Minovo město
Nejlepší úprava videa
Videographer Moving  Movie
Čína, Če-ťiang
Nejlepší kameraman
Videographer Max  Ng Kai Lun
Malajsie, Johor Bahru
9 participants
58 videos
10 judges
11. prosince 2020 — 14. února 2021

WEVA DACH Award 2020

Nejlepší videomaker
Videographer Juergen Holcik
Rakousko, Vídeň
Nejlepší úprava videa
Videographer Olivier Kandyflosse
Švýcarsko, Ženeva
Nejlepší kameraman
Videographer Juergen Holcik
Rakousko, Vídeň
11 participants
52 videos
10 judges
12. prosince 2020 — 13. února 2021

WEVA UaAward 2020

Nejlepší videomaker
Videographer Portrait Video Studio
Ukrajina, Kyjev
Nejlepší úprava videa
Videographer Oneshchak Production
Ukrajina, Kyjev
Nejlepší kameraman
Videographer Golden Legend
Ukrajina, Cherson
37 participants
289 videos
11 judges
9. prosince 2020 — 13. února 2021

WEVA RuAward 2020

Nejlepší videomaker
Videographer Viktoriya Paramonova
Rusko, Moskva
Nejlepší úprava videa
Videographer Evgeny Hollywood
Rusko, Jekatěrinburg
Nejlepší kameraman
Videographer Rustam Kurbanov
Rusko, Moskva
72 participants
422 videos
11 judges
8. prosince 2020 — 13. února 2021
2019

WEVA Award 2019

Nejlepší videomaker
Videographer Marco De Nigris
Itálie, Lecce
Nejlepší úprava videa
Videographer Evgeny Hollywood
Rusko, Jekatěrinburg
Nejlepší kameraman
Videographer Mikhail Kohanyuk
Ukrajina, Černivci
314 participants
1,720 videos
13 judges
1. prosince 2019 — 2. února 2020

WEVA LatAmAward 2019

Nejlepší videomaker
Videographer Felipe Idrovo
Ekvádor, Cuenca
Nejlepší úprava videa
Videographer Momentos  de Vida
Mexiko, Guadalajara
Nejlepší kameraman
Videographer Felipe Idrovo
Ekvádor, Cuenca
12 participants
79 videos
14 judges
28. listopadu 2019 — 17. března 2020

WEVA EsAward 2019

Nejlepší videomaker
Videographer Alex Colom | Wedding's Art
Španělsko, Barcelona
Nejlepší úprava videa
Videographer La fabriqueta films
Španělsko, Castellón de la Plana
Nejlepší kameraman
Videographer MR Filmmakers
Španělsko, Badajoz
24 participants
151 videos
10 judges
21. listopadu 2019 — 2. února 2020

WEVA PlAward 2019

Nejlepší videomaker
Videographer AB Weddings
Polsko, Wadowice
Nejlepší úprava videa
Videographer Creative Films Studio
Polsko, Lodž
Nejlepší kameraman
Videographer AB Weddings
Polsko, Wadowice
34 participants
224 videos
12 judges
23. listopadu 2019 — 2. února 2020

WEVA RoAward 2019

Nejlepší videomaker
Videographer Rotund Perfect
Rumunsko, Kluž-Napoka
Nejlepší úprava videa
Videographer Rotund Perfect
Rumunsko, Kluž-Napoka
Nejlepší kameraman
Videographer Dima Vutcariov
Rumunsko, Bukurešť
28 participants
202 videos
10 judges
20. listopadu 2019 — 2. února 2020

WEVA ItAward 2019

Nejlepší videomaker
Videographer Fabio Stanzione
Itálie, Ostuni
Nejlepší úprava videa
Videographer Fabio Stanzione
Itálie, Ostuni
Nejlepší kameraman
Videographer Fabio Stanzione
Itálie, Ostuni
49 participants
315 videos
10 judges
21. listopadu 2019 — 2. února 2020

WEVA GrAward 2019

Nejlepší videomaker
Videographer George Kapsalis
Řecko, Atény
Nejlepší úprava videa
Videographer George Kapsalis
Řecko, Atény
Nejlepší kameraman
Videographer Vasileios Tsirakidis
Řecko, Řecko
25 participants
129 videos
11 judges
1. prosince 2019 — 2. února 2020

WEVA BalcanAward 2019

Nejlepší videomaker
Videographer The Alter  Edit
Bulharsko, Sofie
Nejlepší úprava videa
Videographer The Alter  Edit
Bulharsko, Sofie
Nejlepší kameraman
Videographer Igor Catrinescu
Moldavsko, Kišiněv
15 participants
93 videos
11 judges
15. listopadu 2019 — 2. února 2020

WEVA UaAward 2019

Nejlepší videomaker
Videographer Svitlo  Films
Ukrajina, Lvov
Nejlepší úprava videa
Videographer Portrait Video Studio
Ukrajina, Kyjev
Nejlepší kameraman
Videographer Portrait Video Studio
Ukrajina, Kyjev
47 participants
342 videos
10 judges
13. listopadu 2019 — 2. února 2020

WEVA RuAward 2019

Nejlepší videomaker
Videographer FIKS production
Rusko, Petrohrad
Nejlepší úprava videa
Videographer Roman Filimonenko
Rusko, Bělgorod
Nejlepší kameraman
Videographer Alexey Gerbov
Rusko, Moskva
108 participants
551 videos
10 judges
10. listopadu 2019 — 2. února 2020

WEVA Action RuAward 2019

Мобильное видео
Videographer Dima Raduga
Rusko, Moskva
Музыкальное видео
Videographer Origami Group
Rusko, Moskva
Рекламное видео
Videographer Oleg Tihoretsky
Rusko, Petrohrad
41 participants
203 videos
1 judge
14.3 — 15.4.19
2018

WEVA Award 2018

Nejlepší videomaker
Videographer Sculpting With  Time
Spojené státy americké, Houston
Nejlepší úprava videa
Videographer Dima Raduga
Rusko, Moskva
Nejlepší kameraman
Videographer Alexey Gerbov
Rusko, Moskva
303 participants
1,706 videos
11 judges
26. listopadu 2018 — 19. ledna 2019

WEVA EsAward 2018

Nejlepší videomaker
Videographer Unique Wedding
Španělsko, Las Palmas de Gran Canaria
Nejlepší úprava videa
Videographer Each and Every
Velká Británie, Londýn
Nejlepší kameraman
Videographer Each and Every
Velká Británie, Londýn
21 participants
126 videos
8 judges
15. listopadu 2018 — 19. ledna 2019

WEVA ItAward 2018

Nejlepší videomaker
Videographer Emanuele Mura
Itálie, Arezzo
Nejlepší úprava videa
Videographer Valerio D’Andrassi
Itálie, Řím
Nejlepší kameraman
Videographer Valerio D’Andrassi
Itálie, Řím
46 participants
297 videos
14 judges
11. listopadu 2018 — 20. ledna 2019

WEVA ByAward 2018

Nejlepší videomaker
Videographer Dreamwood Cinematography
Bělorusko, Minsk
Nejlepší úprava videa
Videographer Realmoment Studio
Bělorusko, Minsk
Nejlepší kameraman
Videographer Alexey Kovalenko
Bělorusko, Homel
13 participants
88 videos
9 judges
12. listopadu 2018 — 19. ledna 2019

WEVA PlAward 2018

Nejlepší videomaker
Nejlepší úprava videa
Videographer Damian Kaczmarek
Polsko, Vratislav
Nejlepší kameraman
Videographer GENTLEMAN - Wedding Story
Polsko, Řešov
38 participants
201 videos
11 judges
10. listopadu 2018 — 19. ledna 2019

WEVA RuAward 2018

Nejlepší videomaker
Videographer Artem Korchagin
Rusko, Nižnij Novgorod
Nejlepší úprava videa
Videographer Evgeny Hollywood
Rusko, Jekatěrinburg
Nejlepší kameraman
Videographer Artem Korchagin
Rusko, Nižnij Novgorod
89 participants
448 videos
14 judges
10. listopadu 2018 — 19. ledna 2019

WEVA Balcan Award 2018

Nejlepší videomaker
Videographer Dima Vutcariov
Rumunsko, Bukurešť
Nejlepší úprava videa
Videographer Anthony Venitis
Řecko, Atény
Nejlepší kameraman
Videographer Dima Vutcariov
Rumunsko, Bukurešť
25 participants
139 videos
12 judges
5. listopadu 2018 — 19. ledna 2019

WEVA UaAward 2018

Nejlepší videomaker
Videographer Oneshchak Production
Ukrajina, Kyjev
Nejlepší úprava videa
Videographer Stanislav Barachevsky
Ukrajina, Kyjev
Nejlepší kameraman
Videographer Portrait Video Studio
Ukrajina, Kyjev
28 participants
192 videos
12 judges
5. listopadu 2018 — 19. ledna 2019

WEVA RoAward 2018

Nejlepší videomaker
Videographer Johnny Rose
Rumunsko, Bukurešť
Nejlepší úprava videa
Videographer Florin Mârza
Rumunsko, Galați
Nejlepší kameraman
Videographer Vasea Onel
Rumunsko, Jasy
17 participants
128 videos
13 judges
5. listopadu 2018 — 19. ledna 2019
2017

WEVA Award 2017

Nejlepší videomaker
Videographer Riccardo Fasoli
Německo, Düsseldorf
Nejlepší úprava videa
Videographer Riccardo Fasoli
Německo, Düsseldorf
Nejlepší kameraman
Videographer Sculpting With  Time
Spojené státy americké, Houston
189 participants
1,092 videos
14 judges
4. prosince 2017 — 27. ledna 2018

WEVA PlAward 2017

Nejlepší videomaker
Videographer Obiektywni Grupa
Polsko, Gdaňsk
Nejlepší úprava videa
Videographer Low Light Productions
Polsko, Gdaňsk
Nejlepší kameraman
Videographer Obiektywni Grupa
Polsko, Gdaňsk
20 participants
91 videos
8 judges
7.11 — 26.12.17

WEVA ItAward 2017

Nejlepší videomaker
Videographer Alessandro Bordoni
Spojené státy americké, Los Angeles
Nejlepší úprava videa
Videographer Alessandro Bordoni
Spojené státy americké, Los Angeles
Nejlepší kameraman
Videographer BLACKANDLIGHT FILM
Itálie, Řím
18 participants
78 videos
8 judges
7.11 — 26.12.17

WEVA UaAward 2017

Nejlepší videomaker
Videographer Alex Rud
Ukrajina, Kyjev
Nejlepší úprava videa
Videographer Natalya Balan
Ukrajina, Oděsa
Nejlepší kameraman
Videographer Alex Rud
Ukrajina, Kyjev
Winners in other categories:
Alex RudNatalya BalanGennadij Kulik
20 participants
101 videos
8 judges
7.11 — 26.12.17

WEVA ByAward 2017

Nejlepší videomaker
Videographer Indie Breeze Films
Bělorusko, Minsk
Nejlepší úprava videa
Videographer Vladimir Ermilov
Polsko, Varšava
Nejlepší kameraman
Videographer Dmitry Novik
Bělorusko, Minsk
14 participants
69 videos
8 judges
7.11 — 26.12.17

WEVA RuAward 2017

Nejlepší videomaker
Videographer Fonvi Studio
Rusko, Moskva
Nejlepší úprava videa
Videographer EMOTiONS PRO
Rusko, Kazaň
Nejlepší kameraman
Videographer Leonid Smith
Rusko, Voroněž
54 participants
268 videos
8 judges
7.11 — 26.12.17

WEVA BalkanAward 2017

Nejlepší videomaker
Videographer Adrian Ungureanu
Rumunsko, Ploiești
Nejlepší úprava videa
Videographer Igor Catrinescu
Moldavsko, Kišiněv
Nejlepší kameraman
Videographer Dima Vutcariov
Rumunsko, Bukurešť
Winners in other categories:
Adrian UngureanuIgor CatrinescuDima Vutcariov
31 participants
131 videos
8 judges
7.11 — 26.12.17
2016

WEVA Award 2016

Nejlepší videomaker
Videographer Maru Films
Nizozemsko, Amsterdam
Nejlepší úprava videa
Videographer George Zorbas
Řecko, Atény
Nejlepší kameraman
Videographer Artem Korchagin
Rusko, Nižnij Novgorod
190 participants
1,172 videos
18 judges
15.1 — 7.3.17

WEVA RuAward 2016

Nejlepší videomaker
Videographer Not Recent
Rusko, Petrohrad
Nejlepší úprava videa
Videographer Artem Korchagin
Rusko, Nižnij Novgorod
Nejlepší kameraman
Videographer Rustam Kurbanov
Rusko, Moskva
43 participants
183 videos
11 judges
21. listopadu 2016 — 10. ledna 2017
2015

EEVA Contest 2015

Nejlepší videomaker
Videographer Ruzal Akhmadyshev
Rusko, Kazaň
Nejlepší úprava videa
Videographer Mari Bushaeva
Rusko, Nižnij Novgorod
Nejlepší kameraman
Videographer Jeneva Studio
Rusko, Moskva
80 participants
509 videos
9 judges
1.9 — 3.11.15
2014

EEVA Contest 2014

Nejlepší kameraman
Videographer Yulia Vopilova
Rusko, Moskva
Nejlepší úprava videa
Videographer Artem Korchagin
Rusko, Nižnij Novgorod
Nejlepší videomaker
Videographer Artem Korchagin
Rusko, Nižnij Novgorod
65 participants
420 videos
6 judges
3. prosince 2014 — 31. ledna 2015

Backstages 2014

Best self-backstage
Best promo
Backstage from a show
Videographer Ruzal Akhmadyshev
Rusko, Kazaň
14 participants
29 videos
4 judges
1.9 — 1.10.14
2013

EEVA Contest 2013

Nejlepší videomaker
Smazáno Art Island
Rusko, Moskva
Nejlepší kameraman
Nejlepší úprava videa
Videographer Ruzal Akhmadyshev
Rusko, Kazaň
57 participants
322 videos
7 judges
1.10 — 16.11.13
2012

EEVA Contest 2012

Nejlepší videomaker
Videographer Leoš Brabec
Česko, Praha
Nejlepší úprava videa
Videographer Yulia Vopilova
Rusko, Moskva
Nejlepší kameraman
Videographer Никита Сурсин
Rusko, Novosibirsk
27 participants
118 videos
12 judges
1.8 — 1.11.12

EEVA CIA Contest 2012

Nejlepší videomaker
Videographer Yulia Vopilova
Rusko, Moskva
Nejlepší kameraman
Videographer Stefan Mirea
Rumunsko, Bukurešť
Nejlepší úprava videa
Videographer Студия ААА
Rusko, Čeboksary
110 participants
370 videos
9 judges
1.8 — 12.12.12
2011

EEVA RU Contest 2011

Nejlepší videomaker
Videographer Pavel Trepov
Rusko, Moskva
Nejlepší úprava videa
Videographer Никита Сурсин
Rusko, Novosibirsk
Nejlepší kameraman
Videographer Pavel Trepov
Rusko, Moskva
62 participants
243 videos
6 judges
1.11 — 31.12.11

EEVA Contest 2011

Nejlepší videomaker
Smazáno Antonio Domingo
Španělsko, Madrid
Nejlepší úprava videa
Smazáno Avik Shanich
Chorvatsko, Samobor
Nejlepší kameraman
66 participants
198 videos
6 judges
1.11 — 31.12.11