Nagrody: Lista konkursów

2021

WEVA Award 2021

Zgłoszenie
19 grudnia 2021 — 11 stycznia 2022 UTC 0
Sędziowanie
12 — 29 stycznia 2022 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2022
168 uczestników
1 038 wideo
10 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Meryll de Gordon
Paryż, Francja
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec AB  Weddings
Wadowice, Polska
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Aaron Daniel
Toronto, Kanada
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA CEE Award 2021

Zgłoszenie
7 listopada — 20 grudnia 2021 UTC 0
Sędziowanie
21 grudnia 2021 — 26 stycznia 2022 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2022
18 uczestników
117 wideo
9 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Meryll de Gordon
Paryż, Francja
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Plamen  Bijev
Sofia, Bułgaria
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec SkyTrip Studio
Wielkie Tyrnowo, Bułgaria
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA Greece Award 2021

Zgłoszenie
14 listopada — 20 grudnia 2021 UTC 0
Sędziowanie
21 grudnia 2021 — 26 stycznia 2022 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2022
34 uczestników
228 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Anthony Venitis
Ateny, Grecja
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Anthony Venitis
Ateny, Grecja
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Vasileios Tsirakidis
Thera, Grecja
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA Hungary Award 2021

Zgłoszenie
23 listopada — 26 grudnia 2021 UTC 0
Sędziowanie
27 grudnia 2021 — 30 stycznia 2022 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2022
16 uczestników
121 wideo
9 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Balázs Jánk
Budapeszt, Węgry
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Sandor Menyhart
Budapeszt, Węgry
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Plus Wedding Films
Budapeszt, Węgry
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA Italy Award 2021

Zgłoszenie
12 listopada — 20 grudnia 2021 UTC 0
Sędziowanie
21 grudnia 2021 — 26 stycznia 2022 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2022
43 uczestników
265 wideo
9 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Sergio Eblo
Lecce, Włochy
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Moodvideomaking
Neapol, Włochy
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Moodvideomaking
Neapol, Włochy
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA Latin America Award 2021

Zgłoszenie
10 grudnia 2021 — 6 stycznia 2022 UTC 0
Sędziowanie
7 stycznia — 6 lutego 2022 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2022
7 uczestników
19 wideo
6 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Felipe Idrovo
Cuenca, Ekwador
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Felipe Idrovo
Cuenca, Ekwador
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA Poland Award 2021

Zgłoszenie
11 listopada — 20 grudnia 2021 UTC 0
Sędziowanie
21 grudnia 2021 — 26 stycznia 2022 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2022
60 uczestników
327 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec AB  Weddings
Wadowice, Polska
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec PK video Films
Kraków, Polska
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA Romania Award 2021

Zgłoszenie
16 listopada — 16 grudnia 2021 UTC 0
Sędziowanie
17 grudnia 2021 — 26 stycznia 2022 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2022
14 uczestników
98 wideo
10 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Adrian Ungureanu
Ploeszti, Rumunia
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Vlad Dermanschi
Jassy, Rumunia
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA Russia Award 2021

Zgłoszenie
7 listopada — 17 grudnia 2021 UTC 0
Sędziowanie
18 grudnia 2021 — 25 stycznia 2022 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2022
57 uczestników
346 wideo
9 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Alexey Chizhkov
Moskwa, Rosja
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Avatarfilms
Moskwa, Rosja
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Stanislav Petrenko
Moskwa, Rosja
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA Spain Award 2021

Zgłoszenie
15 listopada — 20 grudnia 2021 UTC 0
Sędziowanie
21 grudnia 2021 — 26 stycznia 2022 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2022
14 uczestników
102 wideo
9 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec La fabriqueta films
Castellon de la Plana, Hiszpania
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Latricotosa Films
Salamanka, Hiszpania
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Alex Diaz Films
Madryt, Hiszpania
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA Turkey Award 2021

Zgłoszenie
20 listopada 2021 — 12 stycznia 2022 UTC 0
Sędziowanie
13 — 24 stycznia 2022 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2022
6 uczestników
9 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Ibrahim Halil Dalkilinc
Alanya, Turcja
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Brox Wedding
Konya, Turcja
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA Ukraine Award 2021

Zgłoszenie
7 listopada — 20 grudnia 2021 UTC 0
Sędziowanie
21 grudnia 2021 — 26 stycznia 2022 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2022
33 uczestników
220 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Stanislav Barachevsky
Praga, Czechy
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Michael Kazakov
Charków, Ukraina
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Alex Cupid
Odessa, Ukraina
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji
2020

WEVA Award 2020

Zgłoszenie
1 — 25 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
26 stycznia — 12 lutego 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2021
200 uczestników
1 236 wideo
17 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Anthony Venitis
Ateny, Grecja
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Artem Korchagin
Niżny Nowgoród, Rosja
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Artem Korchagin
Niżny Nowgoród, Rosja
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA CEE Award 2020

Zgłoszenie
13 grudnia 2020 — 18 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
19 stycznia — 5 lutego 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2021
22 uczestników
148 wideo
13 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Philip London
Londyn, Wielka Brytania
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Plamen  Bijev
Sofia, Bułgaria
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Philip London
Londyn, Wielka Brytania
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA DACH Award 2020

Zgłoszenie
12 grudnia 2020 — 16 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
17 stycznia — 4 lutego 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2021
11 uczestników
52 wideo
10 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Juergen Holcik
Wiedeń, Austria
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Olivier Kandyflosse
Genewa, Szwajcaria
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Juergen Holcik
Wiedeń, Austria
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA EsAward 2020

Zgłoszenie
14 grudnia 2020 — 15 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
16 stycznia — 6 lutego 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2021
11 uczestników
92 wideo
13 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Guillermo Ruiz
Barcelona, Hiszpania
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Latricotosa Films
Salamanka, Hiszpania
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Alex Diaz Films
Madryt, Hiszpania
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA GeAward 2020

Zgłoszenie
17 grudnia 2020 — 20 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
21 stycznia — 4 lutego 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2021
8 uczestników
52 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Avto Tchipashvili
Tbilisi, Gruzja
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Omex Production
Tbilisi, Gruzja
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Aleksandre Kituashvili
Tbilisi, Gruzja
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA GrAward 2020

Zgłoszenie
12 grudnia 2020 — 15 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
16 stycznia — 4 lutego 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2021
38 uczestników
243 wideo
10 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Anthony Venitis
Ateny, Grecja
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec George Kapsalis
Ateny, Grecja
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Fotis Kapetanakis
Thera, Grecja
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA HuAward 2020

Zgłoszenie
15 grudnia 2020 — 15 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
16 stycznia — 4 lutego 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2021
16 uczestników
73 wideo
10 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Palmpalm Cinematography
Budapeszt, Węgry
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Zsófia Egyed
Budapeszt, Węgry
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Salton Wedding Films
Budapeszt, Węgry
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA ItAward 2020

Zgłoszenie
12 grudnia 2020 — 15 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
16 stycznia — 4 lutego 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2021
46 uczestników
389 wideo
11 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Antonio Leotta
Reggio di Calabria, Włochy
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Sergio Eblo
Lecce, Włochy
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Sergio Eblo
Lecce, Włochy
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA LatAm Award 2020

Zgłoszenie
18 grudnia 2020 — 31 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
1 — 12 lutego 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2021
8 uczestników
29 wideo
10 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Forever Wedding Films
San José, Costa Rica
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Forever Wedding Films
San José, Costa Rica
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA PlAward 2020

Zgłoszenie
17 grudnia 2020 — 18 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
19 stycznia — 12 lutego 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2021
51 uczestników
355 wideo
9 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec AB  Weddings
Wadowice, Polska
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec GENTLEMAN - Wedding Story
Rzeszów, Polska
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Nano Works
Lublin, Polska
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA RoAward 2020

Zgłoszenie
15 grudnia 2020 — 15 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
16 — 31 stycznia 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2021
21 uczestników
187 wideo
11 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Dima Vutcariov
Bukareszt, Rumunia
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Igor Catrinescu
Kiszyniów, Mołdawia
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec CSART FILM
Bacau, Rumunia
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA RuAward 2020

Zgłoszenie
8 grudnia 2020 — 15 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
16 stycznia — 5 lutego 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2021
72 uczestników
422 wideo
11 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Viktoriya Paramonova
Moskwa, Rosja
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Evgeny Hollywood
Moskwa, Rosja
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Rustam Kurbanov
Moskwa, Rosja
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA SEA Award 2020

Zgłoszenie
11 grudnia 2020 — 30 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
31 stycznia — 13 lutego 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
14 lutego 2021
9 uczestników
58 wideo
9 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Bui Huy
Ho Chi Minh, Wietnam
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Moving  Movie
Zhejiang, Chiny
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Max  Ng Kai Lun
Johor Bahru, Malezja
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA TrAward 2020

Zgłoszenie
16 grudnia 2020 — 31 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
1 — 6 lutego 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2021
6 uczestników
18 wideo
10 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Umutcan Demir
Ankara, Turcja
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Orkut VPA
Ankara, Turcja
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA UaAward 2020

Zgłoszenie
9 grudnia 2020 — 15 stycznia 2021 UTC 0
Sędziowanie
16 stycznia — 5 lutego 2021 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
13 lutego 2021
37 uczestników
289 wideo
11 jurorów
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Oneshchak Production
Kijów, Ukraina
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Golden Legend
Chersoń, Ukraina
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji
2019

WEVA Action RuAward 2019

Zgłoszenie
14 marca — 7 kwietnia 2019 UTC 0
Sędziowanie
8 — 12 kwietnia 2019 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
15 kwietnia 2019
41 uczestników
203 wideo
1 juror
Мобильное видео
Filmowiec Dima Raduga
Moskwa, Rosja
Музыкальное видео
Filmowiec Origami Group
Moskwa, Rosja
Рекламное видео
Filmowiec Oleg Tihoretsky
Sankt Petersburg, Rosja
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA Award 2019

Zgłoszenie
1 — 29 grudnia 2019 UTC 0
Sędziowanie
30 grudnia 2019 — 1 lutego 2020 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
2 lutego 2020
314 uczestników
1 720 wideo
13 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Marco De Nigris
Lecce, Włochy
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Evgeny Hollywood
Moskwa, Rosja
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Mikhail Kohanyuk
Czerniwice, Ukraina
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA Balkan Award 2019

Zgłoszenie
15 listopada — 15 grudnia 2019 UTC 0
Sędziowanie
16 grudnia 2019 — 19 stycznia 2020 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
2 lutego 2020
15 uczestników
93 wideo
11 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec qsha films
Sofia, Bułgaria
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec qsha films
Sofia, Bułgaria
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Igor Catrinescu
Kiszyniów, Mołdawia
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA EsAward 2019

Zgłoszenie
21 listopada — 21 grudnia 2019 UTC 0
Sędziowanie
22 grudnia 2019 — 19 stycznia 2020 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
2 lutego 2020
24 uczestników
151 wideo
10 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Alex Colom | Wedding's Art
Barcelona, Hiszpania
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec La fabriqueta films
Castellon de la Plana, Hiszpania
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec MR Filmmakers
Badajoz, Hiszpania
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA GrAward 2019

Zgłoszenie
1 — 15 grudnia 2019 UTC 0
Sędziowanie
16 grudnia 2019 — 19 stycznia 2020 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
2 lutego 2020
25 uczestników
129 wideo
11 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec George Kapsalis
Ateny, Grecja
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec George Kapsalis
Ateny, Grecja
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Vasileios Tsirakidis
Thera, Grecja
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA ItAward 2019

Zgłoszenie
21 listopada — 21 grudnia 2019 UTC 0
Sędziowanie
22 grudnia 2019 — 19 stycznia 2020 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
2 lutego 2020
49 uczestników
315 wideo
10 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Fabio Stanzione
Ostuni, Włochy
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Fabio Stanzione
Ostuni, Włochy
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Fabio Stanzione
Ostuni, Włochy
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA LatAm Award 2019

Zgłoszenie
28 listopada 2019 — 4 marca 2020 UTC 0
Sędziowanie
5 — 16 marca 2020 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
17 marca 2020
12 uczestników
79 wideo
14 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Felipe Idrovo
Cuenca, Ekwador
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Momentos  de Vida
Guadalajara, Mexico
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Felipe Idrovo
Cuenca, Ekwador
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA PlAward 2019

Zgłoszenie
23 listopada — 21 grudnia 2019 UTC 0
Sędziowanie
22 grudnia 2019 — 19 stycznia 2020 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
2 lutego 2020
34 uczestników
224 wideo
12 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec AB  Weddings
Wadowice, Polska
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Creative Films Studio
Łódź, Polska
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec AB  Weddings
Wadowice, Polska
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA RoAward 2019

Zgłoszenie
20 listopada — 20 grudnia 2019 UTC 0
Sędziowanie
21 grudnia 2019 — 21 stycznia 2020 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
2 lutego 2020
28 uczestników
202 wideo
10 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Rotund Perfect
Kluż-Napoka, Rumunia
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Rotund Perfect
Kluż-Napoka, Rumunia
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Dima Vutcariov
Bukareszt, Rumunia
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA RuAward 2019

Zgłoszenie
10 listopada — 27 grudnia 2019 UTC 0
Sędziowanie
28 grudnia 2019 — 19 stycznia 2020 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
2 lutego 2020
108 uczestników
551 wideo
10 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec FIKS production
Sankt Petersburg, Rosja
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec MARRY ME FILMS
Biełgorod, Rosja
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Alexey Gerbov
Moskwa, Rosja
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA UaAward 2019

Zgłoszenie
13 listopada — 13 grudnia 2019 UTC 0
Sędziowanie
14 grudnia 2019 — 19 stycznia 2020 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
2 lutego 2020
47 uczestników
342 wideo
10 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Svitlo  Films
Lwów, Ukraina
Najlepszy Operator Kamery
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji
2018

WEVA Award 2018

Zgłoszenie
26 listopada — 26 grudnia 2018 UTC 0
Sędziowanie
27 grudnia 2018 — 18 stycznia 2019 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
19 stycznia 2019
303 uczestników
1 706 wideo
11 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Sculpting With  Time
Houston, Stany Zjednoczone
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Dima Raduga
Moskwa, Rosja
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Alexey Gerbov
Moskwa, Rosja
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA Balkan Award 2018

Zgłoszenie
5 listopada — 5 grudnia 2018 UTC 0
Sędziowanie
6 grudnia 2018 — 10 stycznia 2019 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
19 stycznia 2019
25 uczestników
139 wideo
12 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Dima Vutcariov
Bukareszt, Rumunia
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Anthony Venitis
Ateny, Grecja
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Dima Vutcariov
Bukareszt, Rumunia
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA ByAward 2018

Zgłoszenie
12 listopada — 12 grudnia 2018 UTC 0
Sędziowanie
13 grudnia 2018 — 13 stycznia 2019 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
19 stycznia 2019
13 uczestników
88 wideo
9 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Dreamwood Cinematography
Mińsk, Białoruś
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Realmoment Studio
Mińsk, Białoruś
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Alexey Kovalenko
Homel, Białoruś
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA EsAward 2018

Zgłoszenie
15 listopada — 15 grudnia 2018 UTC 0
Sędziowanie
16 grudnia 2018 — 14 stycznia 2019 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
19 stycznia 2019
21 uczestników
126 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Unique Wedding
Las Palmas de Gran Canaria, Hiszpania
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Each and Every
Londyn, Wielka Brytania
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Each and Every
Londyn, Wielka Brytania
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA ItAward 2018

Zgłoszenie
11 listopada — 11 grudnia 2018 UTC 0
Sędziowanie
12 grudnia 2018 — 15 stycznia 2019 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
20 stycznia 2019
46 uczestników
297 wideo
14 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Emanuele Mura
Arezzo, Włochy
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Valerio D’Andrassi
Rzym, Włochy
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Valerio D’Andrassi
Rzym, Włochy
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA PlAward 2018

Zgłoszenie
10 listopada — 10 grudnia 2018 UTC 0
Sędziowanie
11 grudnia 2018 — 15 stycznia 2019 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
19 stycznia 2019
38 uczestników
201 wideo
11 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Damian Kaczmarek
Wroclaw, Polska
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec GENTLEMAN - Wedding Story
Rzeszów, Polska
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA RoAward 2018

Zgłoszenie
5 listopada — 5 grudnia 2018 UTC 0
Sędziowanie
6 grudnia 2018 — 6 stycznia 2019 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
19 stycznia 2019
17 uczestników
128 wideo
13 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Ionut Trandafir
Bukareszt, Rumunia
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Florin Mârza
Gałacz, Rumunia
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Vasea Onel
Jassy, Rumunia
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA RuAward 2018

Zgłoszenie
10 listopada — 10 grudnia 2018 UTC 0
Sędziowanie
11 grudnia 2018 — 14 stycznia 2019 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
19 stycznia 2019
89 uczestników
448 wideo
14 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Artem Korchagin
Niżny Nowgoród, Rosja
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Evgeny Hollywood
Moskwa, Rosja
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Artem Korchagin
Niżny Nowgoród, Rosja
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA UaAward 2018

Zgłoszenie
5 listopada — 5 grudnia 2018 UTC 0
Sędziowanie
6 grudnia 2018 — 14 stycznia 2019 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
19 stycznia 2019
28 uczestników
192 wideo
12 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Oneshchak Production
Kijów, Ukraina
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Stanislav Barachevsky
Praga, Czechy
Najlepszy Operator Kamery
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji
2017

WEVA Award 2017

Zgłoszenie
4 — 30 grudnia 2017 UTC 0
Sędziowanie
3 — 26 stycznia 2018 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
27 stycznia 2018
189 uczestników
1 092 wideo
14 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Riccardo Fasoli
Dusseldorf, Niemcy
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Riccardo Fasoli
Dusseldorf, Niemcy
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Sculpting With  Time
Houston, Stany Zjednoczone
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA Balkan Award 2017

Zgłoszenie
7 — 30 listopada 2017 UTC 0
Sędziowanie
1 — 25 grudnia 2017 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
26 grudnia 2017
31 uczestników
131 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Adrian Ungureanu
Ploeszti, Rumunia
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Igor Catrinescu
Kiszyniów, Mołdawia
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Dima Vutcariov
Bukareszt, Rumunia
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA ByAward 2017

Zgłoszenie
7 — 30 listopada 2017 UTC 0
Sędziowanie
1 — 25 grudnia 2017 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
26 grudnia 2017
14 uczestników
69 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Indie Breeze Films
Mińsk, Białoruś
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec PagaFilms Studio
Warszawa, Polska
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Dmitry Novik
Mińsk, Białoruś
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA ItAward 2017

Zgłoszenie
7 — 30 listopada 2017 UTC 0
Sędziowanie
1 — 25 grudnia 2017 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
26 grudnia 2017
18 uczestników
78 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Alessandro Bordoni
Los Angeles, Stany Zjednoczone
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Alessandro Bordoni
Los Angeles, Stany Zjednoczone
Najlepszy Operator Kamery
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA PlAward 2017

Zgłoszenie
7 — 30 listopada 2017 UTC 0
Sędziowanie
1 — 25 grudnia 2017 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
26 grudnia 2017
20 uczestników
91 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Obiektywni Grupa
Gdańsk, Polska
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Low Light Productions
Gdańsk, Polska
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Obiektywni Grupa
Gdańsk, Polska
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA RuAward 2017

Zgłoszenie
7 — 30 listopada 2017 UTC 0
Sędziowanie
1 — 25 grudnia 2017 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
26 grudnia 2017
54 uczestników
268 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Fonvi Studio
Moskwa, Rosja
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec EMOTiONS PRO
Kazań, Rosja
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Leonid Smith
Walencja, Hiszpania
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA UaAward 2017

Zgłoszenie
7 — 30 listopada 2017 UTC 0
Sędziowanie
1 — 25 grudnia 2017 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
26 grudnia 2017
20 uczestników
101 wideo
8 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Alex Rud
Kijów, Ukraina
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Natalya Balan
Wozneseńsk, Ukraina
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Alex Rud
Kijów, Ukraina
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji
2016

WEVA Award 2016

Zgłoszenie
15 stycznia — 14 lutego 2017 UTC 0
Sędziowanie
15 lutego — 6 marca 2017 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
7 marca 2017
190 uczestników
1 172 wideo
18 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Maru Films
Amsterdam, Niderlandy
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec George Zorbas
Ateny, Grecja
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Artem Korchagin
Niżny Nowgoród, Rosja
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

WEVA RuAward 2016

Zgłoszenie
21 listopada — 11 grudnia 2016 UTC 0
Sędziowanie
12 grudnia 2016 — 9 stycznia 2017 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
10 stycznia 2017
43 uczestników
183 wideo
11 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Not Recent
Sankt Petersburg, Rosja
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Artem Korchagin
Niżny Nowgoród, Rosja
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Rustam Kurbanov
Moskwa, Rosja
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji
2015

EEVA Contest 2015

Zgłoszenie
1 września — 15 października 2015 UTC 0
Sędziowanie
21 października — 1 listopada 2015 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
3 listopada 2015
80 uczestników
509 wideo
9 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Ruzal Akhmadyshev
Kazań, Rosja
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Mari Bushaeva
Niżny Nowgoród, Rosja
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Jeneva Studio
Moskwa, Rosja
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji
2014

EEVA Contest 2014

Zgłoszenie
3 grudnia 2014 — 3 stycznia 2015 UTC 0
Sędziowanie
13 — 30 stycznia 2015 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
31 stycznia 2015
65 uczestników
420 wideo
6 jurorów
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Yulia Vopilova
Moskwa, Rosja
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Artem Korchagin
Niżny Nowgoród, Rosja
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Artem Korchagin
Niżny Nowgoród, Rosja
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

Backstages 2014

Zgłoszenie
1 — 15 września 2014 UTC 0
Sędziowanie
20 — 30 września 2014 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
1 października 2014
14 uczestników
29 wideo
4 jurorów
Best self-backstage
Best promo
Backstage from a show
Filmowiec Ruzal Akhmadyshev
Kazań, Rosja
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji
2013

EEVA Contest 2013

Zgłoszenie
1 — 10 października 2013 UTC 0
Sędziowanie
19 października — 15 listopada 2013 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
16 listopada 2013
57 uczestników
322 wideo
7 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Usunięty Art Island
Moskwa, Rosja
Najlepszy Operator Kamery
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Ruzal Akhmadyshev
Kazań, Rosja
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji
2012

EEVA Contest 2012

Zgłoszenie
1 sierpnia — 15 września 2012 UTC 0
Sędziowanie
20 — 30 września 2012 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
1 listopada 2012
27 uczestników
118 wideo
12 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Leoš Brabec
Praga, Czechy
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Yulia Vopilova
Moskwa, Rosja
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Никита Сурсин
Nowosybirsk, Rosja
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

EEVA CIA Contest 2012

Zgłoszenie
1 sierpnia — 25 października 2012 UTC 0
Sędziowanie
26 listopada — 11 grudnia 2012 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
12 grudnia 2012
110 uczestników
370 wideo
9 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Yulia Vopilova
Moskwa, Rosja
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Stefan Mirea
Bukareszt, Rumunia
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Студия ААА
Czeboksary, Rosja
Pokaż więcej informacji
2011

EEVA Contest 2011

Zgłoszenie
1 listopada — 31 grudnia 2011 UTC 0
Sędziowanie
31 grudnia 2011 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
31 grudnia 2011
66 uczestników
198 wideo
6 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Usunięty Antonio Domingo
Madryt, Hiszpania
Najlepszy Edytor Wideo
Usunięty Avik Shanich
Samobor, Chorwacja
Najlepszy Operator Kamery
Winners in other categories:
Pokaż więcej informacji

EEVA RU Contest 2011

Zgłoszenie
1 listopada — 15 grudnia 2011 UTC 0
Sędziowanie
1 grudnia 2011 — 14 lutego 2012 UTC 0
Ogłoszenie zwycięzców
31 grudnia 2011
62 uczestników
243 wideo
6 jurorów
Najlepszy Filmowiec
Filmowiec Pavel Trepov
Moskwa, Rosja
Najlepszy Edytor Wideo
Filmowiec Никита Сурсин
Nowosybirsk, Rosja
Najlepszy Operator Kamery
Filmowiec Pavel Trepov
Moskwa, Rosja
Pokaż więcej informacji