Awards

Кількість перемог в головних конкурсах:
Відеограф Artem Korchagin
3
0
0
2
2
0
Відеограф Riccardo Fasoli
2
2
0
1
1
1
Відеограф Yulia Vopilova
2
1
0
3
0
2
Відеограф Sculpting With  Time
2
1
0
0
0
1
Відеограф PROSTUDIO Creative Video Agency
2
0
1
4
0
1
Відеограф Ruzal Akhmadyshev
2
0
0
2
1
1
Відеограф Leoš Brabec
1
0
2
1
0
1
Відеограф George Zorbas
1
0
1
1
1
0
Відеограф Evgeny Hollywood
1
0
0
3
0
0
Видалено Art Island
1
0
0
2
1
1
Видалено Antonio Domingo
1
0
0
1
2
1
Відеограф Jeneva Studio
1
0
0
1
1
0
Відеограф Marco De Nigris
1
0
0
1
0
0
Відеограф Alexey Gerbov
1
0
0
1
0
0
Відеограф Mari Bushaeva
1
0
0
1
0
0
Відеограф Никита Сурсин
1
0
0
0
1
0
Відеограф Maru Films
1
0
0
0
0
0
Відеограф Dima Raduga
1
0
0
0
0
0
Відеограф Mikhail Kohanyuk
1
0
0
0
0
0
Видалено Avik Shanich
1
0
0
0
0
0
Відеограф Reticências Produções
0
2
0
1
0
2
Відеограф Rustam Kurbanov
0
1
1
1
0
2
Відеограф Viktoriya Paramonova
0
1
1
0
0
0
Відеограф Emanuele Mura
0
1
1
0
0
0
Відеограф Sergey Andreev
0
1
0
2
2
2
Відеограф Lenny Pellico
0
1
0
2
0
0
Відеограф Diego Ortuso
0
1
0
2
0
0
Відеограф Michael Khodanovsky
0
1
0
1
1
0
Відеограф Lev Kamalov
0
1
0
1
0
0
Відеограф Digitalvideoart Cinematography
0
1
0
1
0
0
Відеограф Film Art Team
0
1
0
0
3
0
Відеограф Portrait Video Studio
0
1
0
0
1
0
Відеограф Sergey Glebko
0
1
0
0
0
1
Відеограф Giulio Cantarella
0
1
0
0
0
0
Відеограф Two Kings Studio
0
1
0
0
0
0
Відеограф Tokksa The Movie Studio
0
1
0
0
0
0
Відеограф EMOTiONS PRO
0
0
2
2
0
0
Відеограф Welcome Films
0
0
1
1
1
2
Відеограф SuperWeddings Studio
0
0
1
1
1
0
Відеограф Oleg Lednev
0
0
1
1
0
0
Відеограф Stefan Mirea
0
0
1
0
1
0
Відеограф Mainstream Studio
0
0
1
0
1
0
Відеограф Al Agua Cinema
0
0
1
0
0
1
Відеограф Each & Every Moment
0
0
1
0
0
0
Відеограф TONG STUDIO
0
0
1
0
0
0
Відеограф Alexandr Zamuruew
0
0
1
0
0
0
Видалено Martin Kacvinský
0
0
1
0
0
0
Відеограф Atheaton Films
0
0
1
0
0
0
Відеограф MitoPRO (DmitryMito)
0
0
1
0
0
0
Відеограф Bojan Mitkovski
0
0
0
2
2
0
Відеограф Sergio Duarte
0
0
0
2
1
0
Відеограф Victor Manuel Rodriguez Argibay
0
0
0
2
0
1
Відеограф Artjom Kurepin
0
0
0
1
3
0
Відеограф Dreamwood Cinematography
0
0
0
1
2
0
Відеограф Happy Moments
0
0
0
1
2
0
Відеограф IVAN  MONAGAS
0
0
0
1
1
0
Відеограф Антон Ясиров
0
0
0
1
1
0
Відеограф Tatiana Leonteva
0
0
0
1
1
0
Відеограф GoodLife Production Studio
0
0
0
1
1
0
Видалено Nacho Suárez | Canarybodas
0
0
0
1
1
0
Відеограф Yurii Yarets  | Yarets Studio
0
0
0
1
0
2
Відеограф IKRA Wedding
0
0
0
1
0
1
Відеограф Dmitriy Makeyev
0
0
0
1
0
1
Відеограф Fabio Stanzione
0
0
0
1
0
0
Відеограф Skyline Films
0
0
0
1
0
0
Відеограф OMEGA Videostudio
0
0
0
1
0
0
Відеограф Peter Starostin
0
0
0
1
0
0
Відеограф Andrey Nikitin
0
0
0
1
0
0
Відеограф BLTN Studio
0
0
0
1
0
0
Відеограф Cinema of Poetry
0
0
0
1
0
0
Відеограф DIAD FILMS - Ricardo Mariga
0
0
0
1
0
0
Відеограф Wedding  Studios
0
0
0
1
0
0
Відеограф Otabek Djuraev
0
0
0
1
0
0
Відеограф Slava Aramov
0
0
0
1
0
0
Відеограф WILL VIDEO Studio
0
0
0
1
0
0
Відеограф Danny Carvajal
0
0
0
1
0
0
Відеограф SOUL VIDEO
0
0
0
1
0
0
Відеограф Erik Marreiro
0
0
0
1
0
0
Відеограф Fonvi Studio
0
0
0
0
2
2
Відеограф Vutcariov Dima
0
0
0
0
2
0
Відеограф Pavlo Kyrychenko
0
0
0
0
2
0
Відеограф Nelson Coelho
0
0
0
0
1
4
Відеограф Alex Rud
0
0
0
0
1
2
Відеограф Origami Group
0
0
0
0
1
2
Відеограф Svitlo  Films
0
0
0
0
1
1
Відеограф Adrian Ungureanu
0
0
0
0
1
1
Відеограф Shaxzod Pulatov
0
0
0
0
1
1
Відеограф Darius Cornean
0
0
0
0
1
0
Відеограф Leonid Smith
0
0
0
0
1
0
Відеограф BLACKANDLIGHT FILM
0
0
0
0
1
0
Відеограф Giuseppe Piserchia
0
0
0
0
1
0
Відеограф Daniele Donati Films
0
0
0
0
1
0
Відеограф Meryll de Gordon
0
0
0
0
1
0
Відеограф PEPA Studio
0
0
0
0
1
0
Відеограф George Kapsalis
0
0
0
0
1
0
Відеограф Alessandro Bordoni
0
0
0
0
1
0
Відеограф Mathias Callenes
0
0
0
0
1
0
Відеограф Obiektywni Grupa
0
0
0
0
1
0
Відеограф Essie Chang
0
0
0
0
1
0
Відеограф Artur Prihodkin
0
0
0
0
1
0
Відеограф Oleg Serbin
0
0
0
0
1
0
Відеограф Andrea Spinelli
0
0
0
0
1
0
Відеограф Alain Dax Victorino
0
0
0
0
1
0
Відеограф Dvm Films
0
0
0
0
1
0
Відеограф BKT FILMS
0
0
0
0
1
0
Відеограф Myndziak Video Production
0
0
0
0
1
0
Відеограф Николай Каретко
0
0
0
0
1
0
Відеограф MEUSH production
0
0
0
0
1
0
Відеограф Kaveret Studio
0
0
0
0
1
0
Відеограф Алексей Ефимов
0
0
0
0
1
0
Відеограф Shishman & Grabarchuk video studio
0
0
0
0
1
0
Відеограф Golden Legend
0
0
0
0
0
2
Відеограф Avatarfilms
0
0
0
0
0
2
Відеограф Константин Просников
0
0
0
0
0
2
Відеограф Piękny dzień Studio
0
0
0
0
0
2
Відеограф Анна Демяненко
0
0
0
0
0
1
Відеограф Alex Cupid
0
0
0
0
0
1
Відеограф Juergen Holcik
0
0
0
0
0
1
Відеограф Sergei Checha
0
0
0
0
0
1
Відеограф Polina Razumovskaya
0
0
0
0
0
1
Відеограф Momentos  de Vida
0
0
0
0
0
1
Відеограф Vitalii Nuzhnenko
0
0
0
0
0
1
Відеограф Filomena Story
0
0
0
0
0
1
Відеограф Maxim Kaplya
0
0
0
0
0
1
Відеограф Motion Reel Films
0
0
0
0
0
1
Відеограф Roman Filimonenko
0
0
0
0
0
1
Відеограф Alexander Znaharchuk
0
0
0
0
0
1
Відеограф Artem Ditkovsky
0
0
0
0
0
1
Відеограф BeautifulDay films
0
0
0
0
0
1
Відеограф Santi Veiga
0
0
0
0
0
1
Відеограф Василий Очеретнюк
0
0
0
0
0
1
Відеограф Wed in White
0
0
0
0
0
1
Відеограф Sergio Goncharoff
0
0
0
0
0
1
Відеограф Vito D'Agostino
0
0
0
0
0
1
Відеограф SmileFilm Studio
0
0
0
0
0
1
Відеограф Caique Castro / StudioC Films
0
0
0
0
0
1
Відеограф Dmitry Proxor
0
0
0
0
0
1
Відеограф Jairo Milla
0
0
0
0
0
1
Відеограф Valeriy Klass
0
0
0
0
0
1
Відеограф Philippe Rolo
0
0
0
0
0
1
Відеограф baba 3D studio
0
0
0
0
0
1
Список конкурсів:
2019

WEVA GeAward 2019

4 учасника
7 відео
7 суддів
4 грудня 2019 р. — 2 лютого 2020 р.

WEVA Award 2019

Кращий Відеограф
Відеограф Marco De Nigris
Marco De Nigris
Лечче, Італія
Кращий відеомонтажер
Відеограф Evgeny Hollywood
Evgeny Hollywood
Єкатеринбурґ, Росія
Кращий Відеооператор
Відеограф Mikhail Kohanyuk
Mikhail Kohanyuk
Чернівці, Україна
314 учасників
1 720 відео
14 суддів
32 переможця
1 грудня 2019 р. — 2 лютого 2020 р.

WEVA VnAward 2019

2 учасника
7 відео
9 суддів
10 січня 2020 р. — 20 лютого 2021 р.

WEVA LatAmAward 2019

Кращий Відеограф
Відеограф Felipe Idrovo
Felipe Idrovo
Куенка, Еквадор
Кращий відеомонтажер
Відеограф Momentos  de Vida
Momentos de Vida
Ґвадалахара, Мексiка
Кращий Відеооператор
Відеограф Felipe Idrovo
Felipe Idrovo
Куенка, Еквадор
12 учасників
79 відео
14 суддів
10 переможців
28 листопада 2019 р. — 17 березня 2020 р.

WEVA EsAward 2019

Кращий Відеограф
Відеограф Alex Colom | Wedding's Art
Alex Colom | Wedding's Art
Барселона, Іспанія
Кращий відеомонтажер
Відеограф La fabriqueta films
La fabriqueta films
Кастельон-де-ла-Плана, Іспанія
Кращий Відеооператор
Відеограф MR Filmmakers
MR Filmmakers
Бадахоз, Іспанія
24 учасника
151 відео
10 суддів
13 переможців
21 листопада 2019 р. — 2 лютого 2020 р.

WEVA PlAward 2019

Кращий Відеограф
Відеограф AB Weddings
AB Weddings
Вадовіце, Польща
Кращий відеомонтажер
Відеограф Creative Films Studio
Creative Films Studio
Лодзь, Польща
Кращий Відеооператор
Відеограф AB Weddings
AB Weddings
Вадовіце, Польща
34 учасника
224 відео
12 суддів
14 переможців
23 листопада 2019 р. — 2 лютого 2020 р.

WEVA RoAward 2019

Кращий Відеограф
Відеограф Rotund Perfect
Rotund Perfect
Клуж-Напока, Румунія
Кращий відеомонтажер
Відеограф Rotund Perfect
Rotund Perfect
Клуж-Напока, Румунія
Кращий Відеооператор
Відеограф Vutcariov Dima
Vutcariov Dima
Бухарест, Румунія
28 учасників
202 відео
10 суддів
11 переможців
20 листопада 2019 р. — 2 лютого 2020 р.

WEVA ItAward 2019

Кращий Відеограф
Відеограф Fabio Stanzione
Fabio Stanzione
Барі, Італія
Кращий відеомонтажер
Відеограф Fabio Stanzione
Fabio Stanzione
Барі, Італія
Кращий Відеооператор
Відеограф Fabio Stanzione
Fabio Stanzione
Барі, Італія
49 учасників
315 відео
10 суддів
16 переможців
21 листопада 2019 р. — 2 лютого 2020 р.

WEVA GrAward 2019

Кращий Відеограф
Відеограф George Kapsalis
George Kapsalis
Афіни, Греція
Кращий відеомонтажер
Відеограф George Kapsalis
George Kapsalis
Афіни, Греція
Кращий Відеооператор
Відеограф Vasileios Tsirakidis
Vasileios Tsirakidis
Тира, Греція
25 учасників
129 відео
11 суддів
10 переможців
1 грудня 2019 р. — 2 лютого 2020 р.

WEVA BalcanAward 2019

Кращий Відеограф
Відеограф The Alter  Edit
The Alter Edit
Софія, Болгарія
Кращий відеомонтажер
Відеограф The Alter  Edit
The Alter Edit
Софія, Болгарія
Кращий Відеооператор
Відеограф Igor Catrinescu
Igor Catrinescu
Кишинів, Молдова
15 учасників
93 відео
11 суддів
8 переможців
15 листопада 2019 р. — 2 лютого 2020 р.

WEVA UaAward 2019

Кращий Відеограф
Відеограф Svitlo  Films
Svitlo Films
Львів, Україна
Кращий відеомонтажер
Відеограф Portrait Video Studio
Portrait Video Studio
Київ, Україна
Кращий Відеооператор
Відеограф Portrait Video Studio
Portrait Video Studio
Київ, Україна
47 учасників
342 відео
10 суддів
18 переможців
13 листопада 2019 р. — 2 лютого 2020 р.

WEVA RuAward 2019

Кращий Відеограф
Відеограф FIKS production
FIKS production
Санкт-Петербург, Росія
Кращий відеомонтажер
Відеограф Roman Filimonenko
Roman Filimonenko
Бєлґород, Росія
Кращий Відеооператор
Відеограф Alexey Gerbov
Alexey Gerbov
Москва, Росія
108 учасників
551 відео
10 суддів
26 переможців
10 листопада 2019 р. — 2 лютого 2020 р.

WEVA Action RuAward 2019

Мобильное видео
Відеограф Dima Raduga
Dima Raduga
Москва, Росія
Музыкальное видео
Відеограф Origami Group
Origami Group
Москва, Росія
Рекламное видео
Відеограф Oleg Tihoretsky
Oleg Tihoretsky
Санкт-Петербург, Росія
41 учасник
203 відео
1 суддя
19 переможців
14 березня — 15 квітня 2019 р.
2018

WEVA Award 2018

Кращий Відеограф
Відеограф Sculpting With  Time
Sculpting With Time
Х’юстон, США
Кращий відеомонтажер
Відеограф Dima Raduga
Dima Raduga
Москва, Росія
Кращий Відеооператор
Відеограф Alexey Gerbov
Alexey Gerbov
Москва, Росія
303 учасника
1 706 відео
11 суддів
30 переможців
26 листопада 2018 р. — 19 січня 2019 р.

WEVA EsAward 2018

Кращий Відеограф
Відеограф IVAN  MONAGAS
IVAN MONAGAS
Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія, Іспанія
Кращий відеомонтажер
Відеограф Each & Every Moment
Each & Every Moment
Лондон, Великобританія
Кращий Відеооператор
Відеограф Each & Every Moment
Each & Every Moment
Лондон, Великобританія
21 учасник
126 відео
8 суддів
12 переможців
15 листопада 2018 р. — 19 січня 2019 р.

WEVA ItAward 2018

Кращий Відеограф
Відеограф Emanuele Mura
Emanuele Mura
Ареццо, Італія
Кращий відеомонтажер
Відеограф Valerio D’Andrassi
Valerio D’Andrassi
Рим, Італія
Кращий Відеооператор
Відеограф Valerio D’Andrassi
Valerio D’Andrassi
Рим, Італія
46 учасників
297 відео
14 суддів
17 переможців
11 листопада 2018 р. — 20 січня 2019 р.

WEVA ByAward 2018

Кращий Відеограф
Відеограф Dreamwood Cinematography
Dreamwood Cinematography
Мінськ, Білорусь
Кращий відеомонтажер
Відеограф Realmoment Studio
Realmoment Studio
Мінськ, Білорусь
Кращий Відеооператор
Відеограф Alexey Kovalenko
Alexey Kovalenko
Гомель, Білорусь
13 учасників
88 відео
9 суддів
11 переможців
12 листопада 2018 р. — 19 січня 2019 р.

WEVA PlAward 2018

Кращий Відеограф
Відеограф mwjackiewicz | photo and film
mwjackiewicz | photo and film
Ґданськ, Польща
Кращий відеомонтажер
Відеограф Damian Kaczmarek
Damian Kaczmarek
Вроцлав, Польща
Кращий Відеооператор
Відеограф GENTLEMAN - Wedding Story
GENTLEMAN - Wedding Story
Ряшів, Польща
38 учасників
201 відео
11 суддів
19 переможців
10 листопада 2018 р. — 19 січня 2019 р.

WEVA RuAward 2018

Кращий Відеограф
Відеограф Artem Korchagin
Artem Korchagin
Нижній Новгород, Росія
Кращий відеомонтажер
Відеограф Evgeny Hollywood
Evgeny Hollywood
Єкатеринбурґ, Росія
Кращий Відеооператор
Відеограф Artem Korchagin
Artem Korchagin
Нижній Новгород, Росія
89 учасників
448 відео
14 суддів
20 переможців
10 листопада 2018 р. — 19 січня 2019 р.

WEVA Balcan Award 2018

Кращий Відеограф
Відеограф Vutcariov Dima
Vutcariov Dima
Бухарест, Румунія
Кращий відеомонтажер
Відеограф Anthony Venitis
Anthony Venitis
Афіни, Греція
Кращий Відеооператор
Відеограф Vutcariov Dima
Vutcariov Dima
Бухарест, Румунія
25 учасників
139 відео
12 суддів
15 переможців
5 листопада 2018 р. — 19 січня 2019 р.

WEVA UaAward 2018

Кращий Відеограф
Відеограф Oneshchak Production
Oneshchak Production
Київ, Україна
Кращий відеомонтажер
Відеограф Stanislav Barachevsky
Stanislav Barachevsky
Київ, Україна
Кращий Відеооператор
Відеограф Portrait Video Studio
Portrait Video Studio
Київ, Україна
28 учасників
192 відео
12 суддів
15 переможців
5 листопада 2018 р. — 19 січня 2019 р.

WEVA RoAward 2018

Кращий Відеограф
Відеограф Johnny Rose
Johnny Rose
Бухарест, Румунія
Кращий відеомонтажер
Відеограф Florin Mârza
Florin Mârza
Галац, Румунія
Кращий Відеооператор
Відеограф Vasea Onel
Vasea Onel
Яси, Румунія
17 учасників
128 відео
13 суддів
10 переможців
5 листопада 2018 р. — 19 січня 2019 р.
2017

WEVA Award 2017

Кращий Відеограф
Відеограф Riccardo Fasoli
Riccardo Fasoli
Дюссельдорф, Німеччина
Кращий відеомонтажер
Відеограф Riccardo Fasoli
Riccardo Fasoli
Дюссельдорф, Німеччина
Кращий Відеооператор
Відеограф Sculpting With  Time
Sculpting With Time
Х’юстон, США
189 учасників
1 092 відео
14 суддів
21 переможець
4 грудня 2017 р. — 27 січня 2018 р.

WEVA PlAward 2017

Кращий Відеограф
Відеограф Obiektywni Grupa
Obiektywni Grupa
Ґданськ, Польща
Кращий відеомонтажер
Відеограф Low Light Productions
Low Light Productions
Ґданськ, Польща
Кращий Відеооператор
Відеограф Obiektywni Grupa
Obiektywni Grupa
Ґданськ, Польща
20 учасників
91 відео
8 суддів
12 переможців
7 листопада — 26 грудня 2017 р.

WEVA ItAward 2017

Кращий Відеограф
Відеограф Alessandro Bordoni
Alessandro Bordoni
Лос-Анджелес, США
Кращий відеомонтажер
Відеограф Alessandro Bordoni
Alessandro Bordoni
Лос-Анджелес, США
Кращий Відеооператор
Відеограф BLACKANDLIGHT FILM
BLACKANDLIGHT FILM
Рим, Італія
18 учасників
78 відео
8 суддів
9 переможців
7 листопада — 26 грудня 2017 р.

WEVA UaAward 2017

Кращий Відеограф
Відеограф Alex Rud
Alex Rud
Київ, Україна
Кращий відеомонтажер
Відеограф Natalya Balan
Natalya Balan
Одеса, Україна
Кращий Відеооператор
Відеограф Alex Rud
Alex Rud
Київ, Україна
20 учасників
101 відео
8 суддів
9 переможців
7 листопада — 26 грудня 2017 р.

WEVA ByAward 2017

Кращий Відеограф
Відеограф Indie Breeze Films
Indie Breeze Films
Мінськ, Білорусь
Кращий відеомонтажер
Відеограф Vladimir Ermilov
Vladimir Ermilov
Варшава, Польща
Кращий Відеооператор
Відеограф Dmitry Novik
Dmitry Novik
Мінськ, Білорусь
14 учасників
69 відео
8 суддів
9 переможців
7 листопада — 26 грудня 2017 р.

WEVA RuAward 2017

Кращий Відеограф
Відеограф Fonvi Studio
Fonvi Studio
Москва, Росія
Кращий відеомонтажер
Відеограф EMOTiONS PRO
EMOTiONS PRO
Казань, Росія
Кращий Відеооператор
Відеограф Leonid Smith
Leonid Smith
Воронеж, Росія
54 учасника
268 відео
8 суддів
11 переможців
7 листопада — 26 грудня 2017 р.

WEVA BalkanAward 2017

Кращий Відеограф
Відеограф Adrian Ungureanu
Adrian Ungureanu
Плоєшть, Румунія
Кращий відеомонтажер
Відеограф Igor Catrinescu
Igor Catrinescu
Кишинів, Молдова
Кращий Відеооператор
Відеограф Vutcariov Dima
Vutcariov Dima
Бухарест, Румунія
31 учасник
131 відео
8 суддів
10 переможців
7 листопада — 26 грудня 2017 р.
2016

WEVA Award 2016

Кращий Відеограф
Відеограф Maru Films
Maru Films
Амстердам, Нідерланди
Кращий відеомонтажер
Відеограф George Zorbas
George Zorbas
Афіни, Греція
Кращий Відеооператор
Відеограф Artem Korchagin
Artem Korchagin
Нижній Новгород, Росія
190 учасників
1 172 відео
18 суддів
21 переможець
15 січня — 7 березня 2017 р.

WEVA RuAward 2016

Кращий Відеограф
Відеограф NOIR Films
NOIR Films
Санкт-Петербург, Росія
Кращий відеомонтажер
Відеограф Artem Korchagin
Artem Korchagin
Нижній Новгород, Росія
Кращий Відеооператор
Відеограф Rustam Kurbanov
Rustam Kurbanov
Москва, Росія
43 учасника
183 відео
11 суддів
11 переможців
21 листопада 2016 р. — 10 січня 2017 р.
2015

EEVA Contest 2015

Кращий Відеограф
Відеограф Ruzal Akhmadyshev
Ruzal Akhmadyshev
Казань, Росія
Кращий відеомонтажер
Відеограф Mari Bushaeva
Mari Bushaeva
Нижній Новгород, Росія
Кращий Відеооператор
Відеограф Jeneva Studio
Jeneva Studio
Москва, Росія
80 учасників
509 відео
9 суддів
30 переможців
1 вересня — 3 листопада 2015 р.
2014

EEVA Contest 2014

Кращий Відеооператор
Відеограф Yulia Vopilova
Yulia Vopilova
Москва, Росія
Кращий відеомонтажер
Відеограф Artem Korchagin
Artem Korchagin
Нижній Новгород, Росія
Кращий Відеограф
Відеограф Artem Korchagin
Artem Korchagin
Нижній Новгород, Росія
65 учасників
420 відео
6 суддів
27 переможців
3 грудня 2014 р. — 31 січня 2015 р.

The battle of backstages 2014

Best self-backstage
Відеограф Максим Дедков
Максим Дедков
Москва, Росія
Best promo
Відеограф GoodLife Production Studio
GoodLife Production Studio
Москва, Росія
Backstage from a show
Відеограф Ruzal Akhmadyshev
Ruzal Akhmadyshev
Казань, Росія
14 учасників
29 відео
4 суддів
8 переможців
1 вересня — 1 жовтня 2014 р.
2013

EEVA Contest 2013

Кращий Відеограф
Видалено Art Island
Art Island
Москва, Росія
Кращий Відеооператор
Відеограф PROSTUDIO Creative Video Agency
PROSTUDIO Creative Video Agency
Варшава, Польща
Кращий відеомонтажер
Відеограф Ruzal Akhmadyshev
Ruzal Akhmadyshev
Казань, Росія
57 учасників
322 відео
7 суддів
17 переможців
1 жовтня — 16 листопада 2013 р.
2012

EEVA Contest 2012

Кращий Відеограф
Відеограф Leoš Brabec
Leoš Brabec
Прага, Чехія
Кращий відеомонтажер
Відеограф Yulia Vopilova
Yulia Vopilova
Москва, Росія
Кращий Відеооператор
Відеограф Никита Сурсин
Никита Сурсин
Новосибірськ, Росія
27 учасників
118 відео
12 суддів
9 переможців
1 серпня — 1 листопада 2012 р.

EEVA CIA Contest 2012

Кращий Відеограф
Відеограф Yulia Vopilova
Yulia Vopilova
Москва, Росія
Кращий Відеооператор
Відеограф Stefan Mirea
Stefan Mirea
Бухарест, Румунія
Кращий відеомонтажер
Відеограф Студия ААА
Студия ААА
Чебоксари, Росія
110 учасників
370 відео
9 суддів
17 переможців
1 серпня — 12 грудня 2012 р.
2011

EEVA RU Contest 2011

Кращий Відеограф
Відеограф Pavel Trepov
Pavel Trepov
Москва, Росія
Кращий відеомонтажер
Відеограф Никита Сурсин
Никита Сурсин
Новосибірськ, Росія
Кращий Відеооператор
Відеограф Pavel Trepov
Pavel Trepov
Москва, Росія
62 учасника
243 відео
6 суддів
19 переможців
1 листопада — 31 грудня 2011 р.

EEVA Contest 2011

Кращий Відеограф
Видалено Antonio Domingo
Antonio Domingo
Мадрид, Іспанія
Кращий відеомонтажер
Видалено Avik Shanich
Avik Shanich
Самобор, Хорватія
Кращий Відеооператор
Відеограф PROSTUDIO Creative Video Agency
PROSTUDIO Creative Video Agency
Варшава, Польща
66 учасників
198 відео
6 суддів
16 переможців
1 листопада — 31 грудня 2011 р.